Włochy, Wenecja, Garda, Rzym Od 28 Maja 2022 do 10 Czerwca 2022

13 dniowa ZORGANIZOWANA WYPRAWA KAMPEROWA do Włoch z Campery Asone Wypożyczalnia Kamperów Dethleffs z Warszawy oraz Wyprawy Kamperowe

ZOBACZ WYDARZENIE NA fb »

■ TERMIN
od 28 Maja 2022r. do 10 Czerwca 2022r.

■ CEL
Zakopane, Zagrzeb, Wenecja, Jezioro Garda, Werona, Florencja, Rzym, Watykan, Asyż, Jezioro Trazymeńskie, Catez, Oravice
( trasa około 4100km )

■ DLACZEGO WYPRAWY KAMPEROWE

 • pasjonaci caravaningu od ponad 20 lat
 • organizator zlotów kamperowych w Polsce i Chorwacji www.zlotykamperowe.pl
 • organizator wypraw kamperowych po Europie www.wyprawykamperowe.pl
 • ubezpieczenie uczestników wyprawy do 500tyś jako impreza plenerowa
 • własna flota kilkunastu kamperów na wynajem Dethleffs www.camperyasone.pl
 • specjalne Assistance dla wypożyczalni kamperów
 • ubezpieczenie OC i AC dla wypożyczalni kamperów
 • nowe i serwisowane na bieżąco kampery
 • 24h/13dni opieka pilota jadącego z Wami na wyprawę.
 • doskonała znajomość Włoch
 • zaplanowana i ułożona trasa z atrakcjami turystycznymi
 • propozycje wycieczek fakultatywnych w czasie wyprawy
 • pomoc w bieżącej obsłudze kampera
 • brak ukrytych kosztów, informacja co dokładnie zawiera podana cena i jakich kosztów możemy się spodziewać podczas całej wyprawy
 • zapłata do CamperyASONE tylko za wynajem kampera oraz kaucji
 • wliczona opłata za Pilota w wynajem kampera
 • zarządzanie samodzielne kosztami wyprawy jak: wyżywienie, atrakcje, miejsce na camping, uczestnictwo w wycieczkach fakultatywnych itd...

■ KOSZTY WYPRAWY:
Suma: za całą 4 czy 5 osobową rodzinę przy wynajmie 1 kampera klasy DeLuxe od około 14500zł za 13 dni wakacji.

Policzone zostały już wszystkie koszty jak: wynajem kampera na cały okres wyprawy, paliwo, opłaty drogowe, parcele na kampingach, atrakcje turystyczne, imprezy fakultatywne, bilety wstępu, wyżywienie.

Wystarczy wypożyczyć od CamperyASONE kampera i zapisać się na wyprawę kamperową, a My zajmiemy się już resztą. Zorganizowaliśmy cudowne wakacje kamperowe we Włoszech z dużą dawką zwiedzania i odpoczynku.

■ TRASA:
Warszawa, Zakopane, Zagrzeb, Wenecja, Jezioro Garda, Werona, Florencja, Rzym, Watykan, Asyż, Jezioro Trazymeńskie, Catez, Oravice, Warszawa

■ SZCZEGÓŁY:
Trasa tak jest przygotowana, abyśmy nie musieli jednego dnia robić za kierownicą 1200km. Będziemy robić maksymalnie po około 700km dziennie w drodze do Włoch ( tranzyt ), a w samych Włoszech czekają Nas juz zdecydowanie krótsze odcinki podróży. Czeka na Nas zwiedzanie i odpoczynek.

Cała trasa też będzie na bieżąco korygowana ze względu na pogodę. Możliwe, że jedne atrakcje będą zdjęte z planu, a w to miejsce zostaną dołożone inne regiony Włoch do zwiedzenia. Tak samo, gdy ktoś będzie chciał zostać w jednym miejscu kilka dni, nie ma problemu zostaje i dojedzie do grupy kilka dni później. Nic nie jest narzucone z góry tak jak na wycieczkach autokarowych. Możemy sami podejmować decyzje czy chcemy zwiedzać piękne miejsca czy leżeć na plaży czy przy basenie i cieszyć się pięknym słońcem.

■ PLAN:

◇ 28.05.2022 Polska/Warszawa/Zakopane Od godz. 7.00 / 14.00: wydanie kamperów, szkolenie, pakowanie kamperów w bazie CamperyASONE przy ul. Zwoleńskiej 89. Godz.14:00 wspólny wyjazd w kierunku Zakopanego na Camping pod Krokwią. Godz. 21:00 wspólna kolacja w restauracji z muzyką góralska na żywo. Odpoczynek przed dalszą podróżą. Możliwość wydania kamperów w gratisie dzień wcześniej w miarę ich dostępności.
( trasa około 440km )

◇ 29.05.2022 Polska/Chorwacja/Zagrzeb Wyjazd około godziny 6:30 do Chorwacji przez Węgry: Po drodze czas na posiłek oraz opoczynek. Dojazd około 17:30 na camping Terme Tuhelj pod Zagrzebiem. Na campingu odpoczynek na termach, saunach oraz kolacja w hotelowej restauracji.
( trasa około 690km )

◇ 30.05.2022 Chorwacja/Włochy/Wenecja Wyjazd po śniadaniu w kierunku Campingu Union Lido odpoczynek na luksusowym campingu. Wieczorem wycieczka rowerowa zwiedzanie okolicy.
( trasa około 340km )

◇ 31.05.2022 Włochy/Wenecja
Po śniadaniu zwiedzanie Wenecji. Jest autobus przy kempingu, jedziemy do Punta Sabbioni. Tam jest przystań i odpływają promy do Wenecji. Wieczorem powrót na camping odpoczynek.
( brak trasy )

◇ 01.06.2022 Włochy/Garda
wyjazd po śniadaniu na Camping San Francesco nad Jeziorem Garda. Odpoczynek z możliwością korzystania z aquaparku i kąpieli w czystym jeziorze. Wieczorem wycieczka rowerowa do urokliwego Sirmione.
( trasa około 190km )

◇ 02.06.2022 Włochy/Garda/Werona Całodzienny odpoczynek na campingu po intensywnych dniach i podróży kamperem, dla chętnych wycieczka do Werony wynajętym busem, zwiedzanie tego pięknego miasta Romea i Julii.
( brak trasy )

◇ 03.06.2022 Włochy/Florencja
Rano po śniadaniu wyjazd na Camping Firenze, ulokowany praktycznie w samej Florencji. Wieczorem zwiedzanie tego pięknego miasta.
( trasa około 255km )

◇ 04.06.2022 Włochy/Rzym
Rano wyjazd na Camping Fabulous, który jest pod Rzymem. Odpoczynek na basenach campingu lub na pobliskiej plaży na którą najwygodniejszy jest dojazd komunikacją miejską lub taxi
(trasa około 270km )

◇ 05.06.2022 Włochy/Rzym
Po śniadaniu zwiedzanie Rzymu. Dojedziemy tam komunikacją miejską autobusem oraz metrem. Jest to najlepszy środek do podruszania się po tym starożytnym mieście.
( brak trasy )

◇ 06.06.2022 Włochy/Rzym
Po śniadaniu wiedzanie Watykanu oraz Rzymu. Komunikacja jak dzień wcześniej.
( brak trasy )

◇ 07.06.2022 Włochy/Asyż
Rano wyjazd w kierunku miasta Asyż. Zwiedzanie miasteczka i kościoła Św Franciszka a wieczorem odpoczynek na campingu nad Jeziorem Trazymeńskim
( trasa 240km )

◇ 08.06.2022 Włochy/Słowenia rano wyjazd na Camping Termy Catez. Odpoczynek po podróży, korzystanie z pobliskich term i restauracji.
( trasa około 640km )

◇ 09.06.2022 Węgry / Słowacja: po śniadaniu wyjazd w kierunku Słowacji. Zatrzymujemy się na Campingu Oravice tuż pod kompleksem term i saun.
( trasa około 640km )

◇ 10.06.2022 Słowacja / Polska: rano ruszamy do Warszawy. Późnym popołudniem zdanie kamperów, pożegnanie i powrót do domów.
( trasa około 450km )

■ KOSZTY WYPRAWY:

◇ WYNAJEM KAMPERÓW.

ZOSTAŁY NAM TYLKO DWA OSTATNIE KAMPERY NA TĄ WYPRAWĘ:

W WYPRAWIE BIERZE UDZIAŁ MAKSYMALNIE 10 KAMPERÓW.

◇ OPŁATA za CAMPINGI:
suma dla 4 osób
13 noclegów na campingach dla 4 osób około 2.500zł za topowe miejsca na campingach. Można wybrać tańsze parcele wtedy sumaryczny koszt to około 1.500zł

◇ CENA PALIWA i OPŁAT DROGOWYCH
suma na cały wyjazd 1 kamper
około 3000zl już razem z winietami bramkami autostradowymi

◇ KOSZTY WYŻYWIENIA:
suma dla 4 około 1.500zł. Możemy wydać więcej lub mniej w zależności od Naszych preferencji kulinarnych i od tego czy sami będziemy przygotowywać posiłki w pełni wyposażonej kuchni w kamperze czy stołować się będziemy codziennie w restauracjach, barach, pizzeriach.

◇ INNE: ATRAKCJE, BILETY WSTĘPU, TERMY, MOST (lub PROM), WYCIECZKI FAKULTATYWNE:
suma dla 4 osób ok 1.500zł

■ REZERWACJE, INFORMACJE:
adam.soczewka@wyprawykamperowe.pl, tel.512907094,
www.camperyasone.pl, www.wyprawy-kamperowe.pl
W celu rezerwacji kampera oraz miejsca na wyprawę należy wpłacić 40% kwoty za wynajem kampera jako opłata rezerwacyjna. Do 14 dni przed wyjazdem należy dopłacić pozostałe 60% oraz kaucję. Opłaty za najem przyjmujemy tylko przelewem. Kaucja gotówką lub przelewem.

■ UWAGA
Prosimy zabrać ważne dokumenty takie jak: dowód osobisty, prawo jazdy, paszport. Wskazana karta EKUZ NFZ oraz wykupienie dodatkowego ubezpieczenia turystycznego. Prosimy zrobić i mieć w wersji elektronicznej kopie dokumentów. Przy podróży ze zwierzętami, konieczny dodatkowy paszport i aktualne szczepienia oraz szelki, klatka do przewozu naszych pupilów.

Wskazane mieć ze sobą kartę kredytową oraz minimum 1200euro, 500kun 1200złotych gotówką.

Prosimy włączyć przed wyjazdem z Polski roaming oraz wykupić dodatkowy pakiet internetu.
CamperyASONE ponoszą pełną odpowiedzialność za stan techniczny kamperów w dniu wydania kamperów i oświadczają, że kampery nie posiadają żadnych wad mechanicznych oraz prawnych w dniu wydania. Kampery posiadają pełne ubezpieczenie AC, OC wymagane prawem.

■ Z WŁASNYM KAMPEREM
Istnieje możliwość przyłączenia się do Nas również własnym kamperem do wyprawy: koszt 2500,00zł za całą wyprawę. Inne koszty ponosi uczestnik wg opisu wyprawy.


CamperyASONE nie są organizatorem wycieczki turystycznej w myśl ustawy o turystyce. Nie bierzemy odpowiedzialności za wszelkie zdarzenia jakie wystąpią w czasie wynajmu kampera ( np: drogowe, losowe ). Każdy uczestnik ma obowiązek ubezpieczenia się we własnym zakresie od NNW czy OC w życiu prywatnym. Obowiązuje pełna umowa oraz regulamin wynajmu kampera. Uczestnicy wyprawy wynajmują od CamperyASONE kampera i na własną odpowiedzialność dołączają się do wyprawy. Wszelkie koszty w czasie wynajmu kampera, pokrywa Wynajmujący takie jak paliwo, campingi, wyżywienie, restauracje atrakcje, opłaty autostradowe, parkingi, mandaty, leczenie itd.