Witam Was Kochani!

Adam Soczewka

Tak się do Was często zwracam podczas naszych wspólnych wakacji i wycieczek kamperami.

Nazywam się Adam Soczewka, jestem twórcą Zorganizowanych Wypraw Kamperowych po Europie i chciałbym w kilku słowach opowiedzieć o sobie i o wyprawach jakie organizuję od kilku lat.

Jeżdżę po Europie i uprawiam aktywną turystykę caravaningową od ponad 25 lat. Zaczynałem zwiedzać Europę jako dwudziestolatek, najpierw z namiotem, potem przyczepą kampingową razem z rodziną, a od wielu lat podróżuję kamperem. Podczas moich ponad dwudziestopięcioletnich podróży poznałem większość Europy i jej najpiękniejsze miejsca, które teraz podczas wypraw chcę pokazać Wam i zapewnić niezapomniane przeżycia i piękne wspomnienia. Wielu Klientów mówi: Adam, były to nasze wakacje życia i czekamy na kolejny wyjazd razem z Tobą. Zresztą opinie na google mówią same za siebie 

Moje wyprawy kamperowe charakteryzują się dużą dawką zwiedzania z odrobiną odpoczynku w pięknych miejscach Europy oraz doskonałym zaplanowaniem każdego dnia podróży. Po części największych atrakcji turystycznych oprowadzą Was polskojęzyczni licencjonowani przewodnicy i opowiedzą o danej destynacji, a jeżeli nie ma przewodników, rolę pokazania Wam danego regionu przejmuję osobiście. Organizuję też dodatkowy transport np. autokarowy, aby łatwiej nam było dostać się z campingów czy miejsc postoju w daną destynację, którą będziemy zwiedzać. Niestety nie wszędzie wjedziemy kamperami i na to musimy się przygotować. 

Dla tych, którzy kochają zwiedzanie rowerami przygotowane są trasy i wycieczki, gdzie zobaczymy najpiękniejsze miejsca i widoki. Na każdą wycieczkę rowerową może jechać ze mną cała rodzina. Czasami, są takie miejsca gdzie trasy są bardziej wymagające, jednak zawsze mówię Wam o tym wcześniej.  

Przygotowane są również propozycje dla zwiedzających okolice pieszo, podczas romantycznych spacerów wzdłuż wybrzeża czy po miasteczkach oraz górach. Wspólne wieczerze i rozmowy w lokalnych knajpach czy przy grillu na campingu są dopełnieniem dnia i integrują całą grupę podczas wypraw. Tak, będziemy mieli podczas wyprawy kilka wspólnych wieczorów. Uwielbiam knajpkę w Baśka i Mali Lošinj, gdzie podczas kolacji mamy cudny zachód słońca i widok na całe miasteczko, port czy góry. A jak smakują owoce morze i regionalne inne przysmaki…. hmmmmm dosłownie palce lizać….

Zawsze macie ode mnie pomoc w bieżącej obsłudze kamperów i możecie liczyć na mnie w każdej sytuacji. Pokazuję Wam luksusowe kampingi z basenami i prywatnymi plażami, oraz campingi gdzie będziemy czuli się jak w latach 80tych – jest jeszcze dużo takich miejsc szczególnie w Rumuni, Bułgarii czy Polsce. Odpoczywać będziemy również na ”dziko” gdzie wokoło Nas będzie tylko natura lub na specjalnych parkingach dla kamperów tzw. camperparkach. Pokażę Wam cały przekrój infrastruktury caravaningowej. 

Chciałbym, abyście Wszyscy poznali czym jest caravaning i czego możecie się spodziewać jak sami kiedyś gdzieś pojedziecie kamperem na swoje wakacje.

Podczas moich wypraw, możecie robić wszystko co jest zaplanowane lub możecie ułożyć sobie swój plan dnia i spędzić go według Waszego pomysłu. Caravaning to wolność i tej wolności chcę Was nauczyć i ją Wam pokazać. Nawet podczas zorganizowanej wyprawy jesteśmy wolni i niezależni. To Wy decydujecie jak chcecie spędzać dany dzień, a ja daję tylko propozycję jak ten dzień można spędzić razem ze mną w grupie lub tylko w swoim towarzystwie.

 

Dla Kogo organizuję wyprawy?

Wyprawy organizuję dla tych wszystkich, którzy:

 • chcą zobaczyć i poznać caravaning i taki sposób odpoczynku.
 • lubią zorganizowane wyjazdy w grupie ale wiedzą, że mogą jednocześnie czuć się wolni i niezależni
 • nie mają własnych kamperów, chcą pierwszy raz wypożyczyć kampera i oczekują gotowych propozycji wakacji
 • dla wszystkich właścicieli kamperów i przyczep kampingowych, którzy chcą się do Nas dołączyć do grupy
 • dla tych, którzy nie lubią jeździć samotnie na wakacje i potrzebują towarzystwa – w grupie raźniej i bezpieczniej
 • rodzin z dziećmi jak i par oraz znajomych

 *nie na każdą wyprawę mogę zabrać przyczepy kampingowe we względu na trasę: informacje telefoniczne których wypraw to dotyczy

 

Dlaczego warto wybrać Wyprawy Kamperowe?

 • prowadzi je i przygotowuje trasy pasjonata caravaningu od 25 lat Adam Soczewka
 • doskonała znajomość krajów, tras, atrakcji turystycznych
 • zaplanowana i ułożona trasa z dokładnym opisem danego dnia
 • propozycje wycieczek fakultatywnych
 • możliwość samodzielnego planowania swojego dnia
 • polskojęzyczni przewodnicy w danych destynacjach
 • brak ukrytych kosztów i dokładne poinformowanie o kosztach uczestników
 • zarządzanie samodzielne kosztami wyprawy
 • opieka 24/7 pilota, lidera grupy
 • maksymalna liczba karawany to 13 kamperów
 • pomoc w bieżącej obsłudze kampera
 • żadna wyprawa nie została odwołana
 • plan wyprawy może ulec zmianie, ze względu na pogodę ( deszcze ), a jedziemy za słońcem
 • mile widziane są zwierzęta ( jednak jest to utrudnienie przy zwiedzaniu niektórych destynacji )

 

Dlaczego warto wynająć kampera na wyprawę w www.camepryasone.pl

 • nowe maksymalnie kilkuletnie kampery Dethleffs
 • bieżąco serwisowane i w pełni sprawne samochody campingowe
 • specjalne assistance dla wypożyczalni
 • OC/AC zawierające opcję najmu, co zapewnia bezpieczeństwo podróży
 • możliwość ubezpieczenia kaucji za kampera nawet gdy szkody będą niekomunikacyjne
 • czytelna umowa, regulamin najmu i pokazanie ewentualnych kosztów napraw kamperów
 • bardzo dobra opinie na google o CamperyASONE
 • flota kilkunastu różnej klasy własnych kamperów – półintegry i pełne integry
 • prawo jazdy kategorii B

 

Pytania do Mnie

Jak macie pytania do mnie, odpowiem na każde i porozmawiam z przyjemnością przez telefon.

Mój numer to: +48 512 907 094,
(tylko proszę nie dzwońcie do mnie po godzinie 20 i przed 8 rano, kiedyś też muszę naładować swoje baterie i mieć czas dla rodziny :)

Wyślij zapytanie, jeśli chcesz wiedzieć więcej


Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez firmę posługującą się marką CamperyASONE.PL

Administrator danych

ASONE Inwestycje Budowlane, z siedzibą w Warszawie, ul. Poprawna 127, 03-984 Warszawa (dalej „my”, „CamperyASONE”). Można się z nami skontaktować w następujący sposób:

Cele oraz podstawa prawna przetwarzania Państwa danych osobowych

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe, aby prowadzić marketing bezpośredni naszych produktów i usług oraz marketing współpracujących z nami podmiotów oferujących inne usługi. Będziemy wysyłać Państwu materiały marketingowe i oferty lub dzwonić w tej sprawie – w zależności od sposobu kontaktu, który Państwo wybrali. Podstawą przetwarzania Państwa danych jest zgoda, którą można wycofać w dowolnym momencie. Będziemy również przetwarzać Państwa dane osobowe w celu przygotowania i zawarcia umowy o współpracę. Podstawą prawną jest nasz uzasadniony interes polegający na przygotowaniu umowy.

Okres przechowywania danych osobowych

Będziemy przechowywać Państwa dane do czasu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. W przypadku zawarcia umowy do czasu przedawnienia roszczeń wynikających z tej umowy.

Odbiorcy danych

Będziemy przekazywać Państwa dane osobowe: podmiotom świadczącym usługi serwisu i utrzymania systemów informatycznych, podmiotom wspierającym nasze działania marketingowe, pracownikom i współpracownikom CamperyASONE, spółkom prowadzącym audyty. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Na podstawie przepisów prawa możemy przekazywać Państwa dane również organom państwowym.

Państwa prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych

Mają Państwo następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych:

 1. prawo do wycofania zgody,
 2. prawo dostępu do danych osobowych,
 3. prawo żądania sprostowania danych osobowych,
 4. prawo żądania usunięcia danych osobowych,
 5. prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 6. prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. prawo otrzymania od nas Państwa danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie informatycznym nadającym się do odczytu maszynowego. Mogą Państwo przesłać te dane innemu administratorowi danych lub zażądać, abyśmy przesłali te dane do innego administratora. Jednakże zrobimy to tylko jeśli takie przesłanie jest technicznie możliwe.

Aby skorzystać z powyższych praw, prosimy o kontakt na wskazane powyżej dane.

Prawo wycofania zgody

Państwa dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody. W związku z tym mają Państwo prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Każdą zgodę można wycofać poprzez kliknięcie w odpowiedni link na dole wiadomości.

Prawo wniesienia skargi do organu

Przysługuje Państwu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poniżej przesyłamy również treści zgód, które zostały odebrane w trakcie naszej rozmowy telefonicznej:

Zgoda marketingowa (przetwarzanie danych) - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CamperyASONE w celach marketingowych zgodnie z RODO.

Zgoda marketingowa (email) - Wyrażam zgodę na przesyłanie przez CamperyASONE lub podmioty działające na jej zlecenie informacji handlowych, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym w szczególności na wskazany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, pochodzących od CamperyASONE oraz podmiotów współpracujących.

Zgoda marketingowa (telefon) - Wyrażam zgodę na użycie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (w tym telefonu) i automatycznych systemów wywołujących w tym w szczególności na wskazany przeze mnie numer telefonu w celach marketingu bezpośredniego CamperyASONE zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 Prawo telekomunikacyjne.

Zgoda marketingowa (podmioty trzecie) - Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CamperyASONE moich danych osobowych, w celach marketingowych podmiotów współpracujących z CamperyASONE, oferujących rożne usługi zgodnie z RODO.

Wyrażone zgody można odwołać w dowolnym momencie korzystając z powyższych form kontaktu.