Sylwester w Chorwacji Kamperem - 24.12.2021 do 4.01.2022

Z powodu sytuacji pandemicznej i obostrzeń jakie panują w tych terminach, byliśmy zmuszeni zamienić SYLWESTRA w Chorwacji na Sylwestra ZIMOWEGO NARCIARSKIEGO w Polsce. Zaparkujemy nasze kampery przy 4* Hotelu Czarny Groń i będziemy korzystać z jego dobrodziejstw. SPA, BASENY, STOKI NARCIARSKIE, RESTAURACJE, KARCZMY, BAL SYLWESTROWY.
Tam również w Marcu organizujemy ZLOT ZIMOWY dla KAŻDEGO miłośnika CARAVANINGU z własnym lub wynajętym domkiem na kołach :)

Szampańska zabawa, muzyka na żywo, baseny, restauracje, SPA, animacje, tradycyjne jarmarki i wiele innych czeka Cię na Camping Čikat na Mali Losinj, wyspie z wiosenna pogodą.

ZOBACZ WYDARZENIE NA fb »

Zapraszamy Państwa na zorganizowany wyjazd KAMPERAMI razem z Wyprawy Kamperowe oraz Wypożyczalnia Kamperów Campery Asone na 13 dniowy wypoczynek.

Data imprezy: 24.12.2021 do 4.01.2022

 • 23 Grudnia wydanie kamperów z bazy CamperyASONE w Warszawie
 • 24 Grudnia wyjeżdżamy wieczorem po kolacji Wigilijnej około 20stej z Warszawy.
 • Kolację Boże Narodzeniową 25 Grudnia oraz śniadanie świąteczne następnego dnia mamy na luksusowym campingu i hotelu z termami pod Zagrzebiem Terme Tuhelj. Tam odpoczywamy na saunach, basenach termalnych czy siłowni.
 • 26 Grudnia wieczorem będziemy już na Campingu Cikat na wyspie Mali Losinj.
 • Kolejne dni jazda na rowerach, odpoczynek, spacery, zwiedzanie chorwackich starych miasteczek, jarmarki tradycyjne, animacje dla najmłodszych, baseny kryte i SPA w pobliskim luksusowym hotelu, siłownia, tenis ziemny oraz inne sporty, cudowne zachody słońca czyli pełen relaks i ładowanie baterii. Dosłownie jest co robić i na pewno nudzić się nie będziemy 
 • 31 Grudnia zabawa sylwestrowa organizowana przez sam camping do białego rana z muzyką na żywo.
 • 2 Stycznia po śniadaniu wyjazd w kierunku Polski tak, aby juz 3 Stycznia być wieczorem być już w domkach.
 • 4 Styczeń pożegnanie, zdanie kamperów po wyjeździe.
 • Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje jemy w czynnych wtedy restauracjach na campingu i miasteczkach lub samodzielnie przygotowujemy w Naszych mobilnych domach na kołach.

Nasze nowe kampery Dethleffs Polska są wyposażone we wszystko co Nam potrzeba na takim wyjeździe. Macie do dyspozycji kuchnię, dużą lodówkę z zamrażalnikiem, prysznic, toaletę, dwie sypialnie ( spanie do 5 osób ), wydajne zimowe ogrzewanie, meble turystyczne zewnętrze, bagażnik rowerowy, maty na przednie szyby itd itd 

 • Pogoda: Grudzień to od 12 do 14 stopni i dużo słoneczka   i wiosennej pogody sprzyjającej aktywnemu wypoczynkowi.
 • Koszty: wynajem kampera do 5 osób na 13 dni od 6500zł brutto a koszty paliwa, autostrad, campingów, Sylwestra, jedzonka około 6500zł. Całość kosztów takiego dwu tygodniowego wyjazdu dla rodziny 4 czy 5 osobowej z wynajmem kampera to około 13tyś ( około 1300zł tydzień za osobę ). Oczywiście możemy wydać więcej jak będziemy szaleć na SPA czy w restauracjach lub wynajmiemy luksusową pełna Integrę na tą podróż :)

REZERWACJE, INFORMACJE: campery@asone.pl, tel.512907094, www.camperyasone.pl, www.wyprawy-kamperowe.pl

Prosimy zabrać ważne dokumenty takie jak dowód osobisty, prawo jazdy.
Wskazana karta EKUZ NFZ oraz wykupienie dodatkowego ubezpieczenia turystycznego.
Jesteśmy ubezpieczeni polisą OC na kwotę 500tys. złotych w PZU jako organizator imprez plenerowych oraz jako wypożyczalnia kamperów. Nie jesteśmy organizatorem imprez turystycznych w myśl ustawy o turystyce. Nie bierzemy jako CamperyASONE odpowiedzialności za wszelkie zdarzenia jakie wystąpią w czasie wynajmu kampera. Każdy uczestnik ubezpiecza się sam (ubezpieczenie turystyczne). Obowiązuje pełna umowa i regulamin wynajmu kampera. Państwo wynajmujecie od Nas kampera i na własną odpowiedzialność dołączacie się do Naszej wyprawy. Wszelkie koszty w czasie wynajmu kampera, pokrywa Wynajmujący takie jak paliwo, campingi, wyżywienie, atrakcje, opłaty autostradowe, parkingi, mandaty, leczenie itd.