Wyprawa Kamperowa Maj 2021

Adam Soczewka, właściciel wypożyczalni kamperów CamperyASONE zorganizował dla swoich Klientów oraz wszystkich innych Caravaningowców jedenastodniową Majówkę 2021 w Chorwacji. Była to impreza w formie zlotu kilkudziesięciu kamperów oraz przyczep w Chorwacji i wspólnym podróżowaniu po tym pięknym kraju. Każdy na miejsce docelowe dojeżdżał sam albo w mniejszych grupach. Była dowolność w dotarciu do celu, jedni jechali przez Austrię inni przez Węgry. Ekipy kamperowe były z całej Polski.

Spotkaliśmy się już wszyscy w Chorwacji, najpierw na campingu Lanterna i spędziliśmy tam wspólnie kilka dni. Część uczestników, na cały pobyt została na półwyspie ISTRIA gdzie zwiedzali takie miasta jak Pula, Fazana, Rovinj, Porec. Druga część grupy, po kilkudniowej integracji na pierwszym campingu wybrała podróż w kierunku Szybenik na camping Solaris, a jeszcze inni postanowili odwiedzić wyspę KRK czy południe Chorwacji. Widzieliśmy po relacjach na mediach społecznościowych uczestników, że dotarli nawet do Dubrownika.

Był to czas dosłownie leniuchowania i odpoczynku na campingach. Tego po długiej zimie z obostrzeniami covid było Wszystkim biorącym udziału w wyprawie potrzeba. Poczuliśmy wolność, swobodę, niezależność w podróżowaniu jaką dają kampery.

Serce się radowało, że było na zlocie tak dużo załóg. Za to bardzo dziękujemy. Dziękujemy również za okazane zaufanie do Adama jako organizatora takiego wspólnego wyjazdu. Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia na taki zlot i obecność oraz za taką atmosferę. Dzięki Wam było tak niepowtarzalnie i klimatycznie.

Ten wyjazd, integracja, uśmiechy, opinie jakie dostaliśmy po powrocie i w trakcie tego zlotu, dały Nam dosłownie skrzydła do stworzenia stałych cyklicznych wypraw kamperowych po krajach europejskich.

Chcemy się z Wami dzielić nasza pasją, doświadczeniem oraz cudownymi wakacjami w kamperach marki Dethleffs.

Zobaczcie zdjęcia poniżej. Wkrótce będzie dokładna relacja dzień po dniu jak to wszystko wyglądało.

Do zobaczenia :)