Chorwackie Wyspy Kamperowa Wyprawa Maj 2022

11 dniowa ZORGANIZIWANA WYPRAWA KAMPEROWA NA CHORWACKIE WYSPY - CRES - KRK - PAG - z Wypożyczalnią Luksusowych Kamperów Dethleffs CamperyASONE

ZOBACZ WYDARZENIE NA fb »

■ TERMIN
od 14 Maja 2022r. do 25 Maja 2022r.

■ CEL
Zakopane, Zagrzeb, wyspa Cres, wyspa Krk, wyspa Pag, Oravice
( trasa około 3200km )

DLACZEGO WYPRAWY KAMPEROWE?

 • pasjonaci caravaningu od ponad 20 lat
 • organizator zlotów kamperowych w Polsce i Chorwacji www.zlotykamperowe.pl
 • organizator wypraw kamperowych po Europie www.wyprawykamperowe.pl
 • ubezpieczenie uczestników wyprawy do 500tyś jako impreza plenerowa
 • własna flota kilkunastu kamperów na wynajem Dethleffs www.camperyasone.pl
 • specjalne Assistance dla wypożyczalni kamperów
 • ubezpieczenie OC i AC dla wypożyczalni kamperów
 • nowe i serwisowane na bieżąco kampery
 • 24h/13dni opieka pilota jadącego z Wami na wyprawę.
 • doskonała znajomość Chorwacji
 • zaplanowana i ułożona trasa z atrakcjami turystycznymi
 • propozycje wycieczek fakultatywnych w czasie wyprawy
 • pomoc w bieżącej obsłudze kampera
 • brak ukrytych kosztów, informacja co dokładnie zawiera podana cena i jakich kosztów możemy się spodziewać podczas całej wyprawy
 • zapłata do CamperyASONE tylko za wynajem kampera ( wliczona w wynajem kampera opieka pilota ) oraz kaucji
 • zarządzanie samodzielne kosztami wyprawy jak: wyżywienie, atrakcje, miejsce na camping, uczestnictwo w wycieczkach fakultatywnych itd...

■ KOSZTY WYPRAWY:
Suma: za całą 4 czy 5 osobową rodzinę przy wynajmie 1 kampera klasy DeLuxe od około 13000zł za 11 dni wakacji.
Policzone zostały już wszystkie koszty jak: wynajem kampera na cały okres wyprawy, paliwo, opłaty drogowe, parcele na kampingach, atrakcje turystyczne, imprezy fakultatywne, bilety wstępu, wyżywienie.

Wystarczy wypożyczyć od CamperyASONE kampera i zapisać się na wyprawę kamperową, a My zajmujemy się już resztą. Zorganizowaliśmy cudowne wakacje w kamperach w Chorwacji z dużą dawką zwiedzania najpiękniejszych wysp i odpoczynku na plażach.

■ TRASA:
Warszawa, Zakopane, Zagrzeb, wyspa Cres, wyspa Krk, wyspa Pag, Oravice, Warszawa

■ SZCZEGÓŁY:
Trasa tak jest przygotowana, abyśmy nie musieli jednego dnia robić za kierownicą 1200km. Będziemy robić maksymalnie po około 700km dziennie w drodze do Chorwacji ( tranzyt ), a w samej Chorwacji czekają Nas juz zdecydowanie krótsze odcinki podróży. Czeka na Nas zwiedzanie i odpoczynek.

Cała trasa też będzie na bieżąco korygowana ze względu na pogodę. Możliwe, że jedne atrakcje będą zdjęte z planu, a w to miejsce zostaną dołożone inne regiony Chorwacji do zwiedzenia. Tak samo, gdy ktoś będzie chciał zostać w jednym miejscu kilka dni, nie ma problemu zostaje i dojedzie do grupy kilka dni później. Nic nie jest narzucone z góry tak jak na wycieczkach autokarowych. Możemy sami podejmować decyzje czy chcemy zwiedzać piękne miejsca czy leżeć na plaży czy przy basenie i cieszyć się pięknym słońcem.

■ PLAN:

◇ 14.05.2022 Warszawa: od godz. 7.00 / 14.00: wydanie kamperów, szkolenie, pakowanie kamperów w bazie CamperyASONE przy ul. Zwoleńskiej 89.
Godz.14:00 wspólny wyjazd w kierunku Zakopanego na Camping pod Krokwią. Godz. 21:00 wspólna kolacja w restauracji z muzyką góralska na żywo. Odpoczynek przed dalszą podróżą.Możliwość wydania kamperów w gratisie dzień wcześniej w miarę ich dostępności.
( trasa: około 450km )

◇ 15.05.2022 Polska Zakopane/Zagrzeb: wyjazd około godziny 6:30 do Chorwacji przez Węgry: Po drodze czas na posiłek oraz opoczynek. Dojazd około 17:30 na camping Terme Tuhelj pod Zagrzebiem. Na campingu odpoczynek na termach, saunach oraz kolacja w hotelowej restauracji.
( trasa: około 700km )

◇ 16.05.2022 Chorwacja Zagrzeb/Cres: wyjazd po śniadaniu w kierunku wyspy Cres i campingu Cikat. Czeka nas przeprawa promowa i piękna trasa przez całą wyspę. Wieczorem zaplanowana wycieczka rowerowa po okolicy i do pobliskiego miasteczka Mali Losinj.
( trasa: około 300km )

◇ 17.05.2022 Chorwacja Cres: całodzienny odpoczynek na campingu Cikat i kąpiele słoneczne na plażach z możliwością korzystania z aquaparku i sportów jak np. tenis. Kolejna wyprawa rowerowa po okolicy.
( trasa: brak )

◇ 18.05.2022 Chorwacja Cres/Krk wyjazd po śniadaniu na wyspę KRK na Camping Premium Istria Resort. Będziemy korzystać ponownie z promu. Odpoczynek na campingu i wieczorne zwiedzanie miasteczka Krk
( trasa: około 100km )

◇ 19.05.2022 Chorwacja Krk: wyjazd po śniadaniu na Camping Baśka Beach Resort odpoczynek na plaży a wieczorem zwiedzanie uroczego miasteczka Baśka z piękną promenadą nadmorską
( trasa: około 20km )

◇ 20.05.2022 Chorwacja Krk/Pag wyjazd po śniadaniu w kierunku Wyspy Pag na Camping Straśko. Będziemy jechać drogą wzdłuż chorwackiego wybrzeża E65, która zapewni nam niesamowite widoki i wrażenia. Na Pag wjedziemy kolejnym mostem i przejedziemy przez praktycznie całą wyspę. Wieczorem spacer do romantycznego miasteczka Novalija.
( trasa: okoł 300km )

◇ 21.05.2022 Chorwacja Pag: odpoczynek całodzienny na plażach i basenach Campingu Straśko. Dzień odpoczynku i leniuchowania.
( trasa: brak )

◇ 22.05.2022 Chorwacja Pag: rano po śniadaniu wyjazd na kolejny camping na wyspie Olea który jest na północnym końcu wyspy. Po krótkiej drodze odpoczynek na plaży i zwiedzanie pięknej okolicy.
( trasa: około 15km )

◇ 23.05.2022 Chorwacja Pag/Węgry: rano wyjazd w kierunku Węgier. Z wyspy wydostaniemy się przez księżycowy krajobraz korzystając z promu. Na Camping Castrum ( blisko jeziora Balaton ) dojedziemy późnym popołudniem. Czeka na nas rzeka termalna przeplywająca przez camping oraz trasa rowerowa po okolicy.
( trasa: około 420 km )

◇ 24.05.2022 Węgry/Słowacja: po śniadaniu wyjazd w kierunku Słowacji, zatrzymujemy się na Campingu Oravice tuż pod kompleksem term i saun.
( trasa około 450km )

◇ 25.05.2022 Słowacja/Polska: rano ruszamy do Warszawy. Późnym popołudniem zdanie kamperów, pożegnanie i powrót do domów.
( trasa około 450km )

■ KOSZTY WYPRAWY:

◇ WYNAJEM KAMPERÓW.
W wyprawie bierze udział max 13 kamperów. 13 jest Naszą szczęśliwą liczbą.

◇ OPŁATA za CAMPINGI:
suma dla 4 lub 5 osób
11 noclegów na campingach dla 4 osób około 2.000zł za topowe miejsca z widokiem na morze. Dużo tańsze są miejsca dalej od brzegu morza ok. 100m wtedy sumaryczny koszt to około 1.300zł

◇ CENA PALIWA i OPŁAT DROGOWYCH
suma na cały wyjazd 1 kamper
około 2.500zl już razem z winietami bramkami autostradowymi

◇ KOSZTY WYŻYWIENIA:
suma dla 4 lub 5 osób około 1.500zł. Możemy wydać więcej w zależności od Naszych preferencji kulinarnych i od tego czy sami będziemy przygotowywać posiłki w pełni wyposażonych kuchniach w kamperze czy stołować się będziemy codziennie w restauracjach, barach, pizzeriach.

◇ INNE: ATRAKCJE, BILETY WSTĘPU, TERMY, MOST (lub PROMY), WYCIECZKI FAKULTATYWNE:
suma dla 4 lub 5 osób ok 1.500zł

■ REZERWACJE, INFORMACJE:
adam.soczewka@wyprawykamperowe.pl, tel.512907094, 
www.camperyasone.plwww.wyprawy-kamperowe.pl
W celu rezerwacji kampera oraz miejsca na wyprawę należy wpłacić 40% kwoty za wynajem kampera jako opłata rezerwacyjna. Do 14 dni przed wyjazdem należy dopłacić pozostałe 60% oraz kaucję. Opłaty za najem przyjmujemy tylko przelewem. Kaucja gotówką lub przelewem.

■ UWAGA
Prosimy zabrać ważne dokumenty takie jak: dowód osobisty, prawo jazdy, paszport. Wskazana karta EKUZ NFZ oraz wykupienie dodatkowego ubezpieczenia turystycznego. Prosimy zrobić i mieć w wersji elektronicznej kopie dokumentów. Przy podróży ze zwierzętami, konieczny dodatkowy paszport i aktualne szczepienia oraz szelki, klatka do przewozu naszych pupilów.

Wskazane mieć ze sobą kartę kredytową oraz minimum 450euro, 7000kun, 1000złotych, gotówką.

Prosimy włączyć przed wyjazdem z Polski roaming oraz wykupić dodatkowy pakiet internetu.

CamperyASONE ponoszą pełną odpowiedzialność za stan techniczny kamperów w dniu wydania kamperów i oświadczają, że kampery nie posiadają żadnych wad mechanicznych oraz prawnych w dniu wydania. Kampery posiadają pełne ubezpieczenie AC, OC wymagane prawem.

■ Z WŁASNYM KAMPEREM
Istnieje możliwość przyłączenia się do Nas również własnym kamperem do wyprawy: koszt 2000,00zł za całą wyprawę. Inne koszty ponosi uczestnik wg opisu wyprawy.

 


CamperyASONE nie są organizatorem wycieczki turystycznej w myśl ustawy o turystyce. Nie bierzemy odpowiedzialności za wszelkie zdarzenia jakie wystąpią w czasie wynajmu kampera ( np: drogowe, losowe ). Każdy uczestnik ma obowiązek ubezpieczenia się we własnym zakresie od NNW czy OC w życiu prywatnym. Obowiązuje pełna umowa oraz regulamin wynajmu kampera. Uczestnicy wyprawy wynajmują od CamperyASONE kampera i na własną odpowiedzialność dołączają się do wyprawy. Wszelkie koszty w czasie wynajmu kampera, pokrywa Wynajmujący takie jak paliwo, campingi, wyżywienie, restauracje atrakcje, opłaty autostradowe, parkingi, mandaty, leczenie itd...