Wyprawa do Chorwacji kamperami - Dubrownik, Stone, Korcula

13 dniowa ZORGANIZOWANA WYPRAWA KAMPEROWA do Chorwacji z Wypożyczalnią Luksusowych Kamperów Dethleffs CamperyASONE z Warszawy

ZOBACZ WYDARZENIE NA fb »

TERMIN
od 28 Kwietnia 2022r. do 11 Maja 2022r.

CEL
Zakopane, Dubrownik, Ston, Makarska, Park Narodowy Krka (wodospady), Split, Sibenik, Balaton, Oravice
(trasa około 3550km)

DLACZEGO WYPRAWY KAMPEROWE?

 • pasjonaci caravaningu od ponad 20 lat
 • organizator zlotów kamperowych w Polsce i Chorwacji www.zlotykamperowe.pl
 • organizator wypraw kamperowych po Europie www.wyprawykamperowe.pl
 • ubezpieczenie uczestników wyprawy do 500tyś jako impreza plenerowa
 • własna flota kilkunastu kamperów na wynajem Dethleffs www.camperyasone.pl
 • specjalne Assistance dla wypożyczalni kamperów
 • ubezpieczenie OC i AC dla wypożyczalni kamperów
 • nowe i serwisowane na bieżąco kampery
 • 24h/13dni opieka pilota jadącego z Wami na wyprawę.
 • doskonała znajomość Chorwacji
 • zaplanowana i ułożona trasa z atrakcjami turystycznymi
 • propozycje wycieczek fakultatywnych w czasie wyprawy
 • pomoc w bieżącej obsłudze kampera
 • brak ukrytych kosztów, informacja co dokładnie zawiera podana cena i jakich kosztów możemy się spodziewać podczas całej wyprawy
 • zapłata do CamperyASONE tylko za wynajem kampera ( wliczona w wynajem kampera opieka pilota ) oraz kaucji
 • zarządzanie samodzielne kosztami wyprawy jak: wyżywienie, atrakcje, miejsce na camping, uczestnictwo w wycieczkach fakultatywnych itd...

KOSZTY WYPRAWY:
Suma: za całą 4 czy 5 osobową rodzinę przy wynajmie 1 kampera klasy DeLuxe od około 14000zł za 13 dni wakacji.
Policzone zostały już wszystkie koszty jak: wynajem kampera na cały okres wyprawy, paliwo, opłaty drogowe, parcele na kampingach, atrakcje turystyczne, imprezy fakultatywne, bilety wstępu, wyżywienie.

Wystarczy wypożyczyć od CamperyASONE kampera i zapisać się na wyprawę kamperową, a My zajmują się już resztą. Zorganizowaliśmy cudowne wakacje w kamperach w Chorwacji z dużą dawką zwiedzania i odpoczynku na plażach.

TRASA:
Warszawa, Zakopane, Zagrzeb, Sibenik, Wodospady Krka, Split, Makarska, Ston, Dubrownik, Balaton, Warszawa

SZCZEGÓŁY:
Trasa tak jest przygotowana, abyśmy nie musieli jednego dnia robić za kierownicą 1200km. Będziemy robić maksymalnie po około 700km dziennie w drodze do Chorwacji ( tranzyt ), a w samej Chorwacji czekają Nas juz zdecydowanie krótsze odcinki podróży. Czeka na Nas zwiedzanie i odpoczynek.

Cała trasa też będzie na bieżąco korygowana ze względu na pogodę. Możliwe, że jedne atrakcje będą zdjęte z planu, a w to miejsce zostaną dołożone inne regiony Chorwacji do zwiedzenia.

Tak samo, gdy ktoś będzie chciał zostać w jednym miejscu kilka dni, nie ma problemu zostaje i dojedzie do grupy kilka dni później. Nic nie jest narzucone z góry tak jak na wycieczkach autokarowych. Możemy sami podejmować decyzje czy chcemy zwiedzać piękne miejsca czy leżeć na plaży czy przy basenie i cieszyć się pięknym słońcem.

PLAN:

◇ 28.04.2022 Warszawa: od godz. 7.00 / 14.00: wydanie kamperów, szkolenie, pakowanie kamperów w bazie CamperyASONE przy ul. Zwoleńskiej 89.
Godz.14:00 wspólny wyjazd w kierunku Zakopanego na Camping pod Krokwią. Godz. 21:00 wspólna kolacja w restauracji z muzyką góralska na żywo. Odpoczynek przed dalszą podróżą.Możliwość wydania kamperów w gratisie dzień wcześniej w miarę ich dostępności.
( trasa około 450km )

◇ 29.04.2022 Polska: Zakopane: wyjazd około godziny 6:30 do Chorwacji przez Węgry: Po drodze czas na posiłek oraz opoczynek. Dojazd około 17:30 na camping Terme Tuhelj pod Zagrzebiem. Na campingu odpoczynek na termach, saunach oraz kolacja w hotelowej restauracji.
( trasa około 700km )

◇ 30.04.2022 Chorwacja: wyjazd po śniadaniu w kierunku Campingu Solaris. odpoczynek na plaży. Wieczorem wycieczka rowerowa do miasta Sibenik.
( trasa około 340km )

◇ 01.05.2022 Chorwacja: wyjazd po śniadaniu na Wodospady KRKA, po zwiedzaniu tego cudownego Parku Narodowego powrót na Camping Solaris i wieczorny odpoczynek z możliwością korzystania z aquaparku.
( trasa około 40km )

◇ 02.05.2022 Chorwacja: wyjazd po śniadaniu na Camping Rozac i zwiedzanie Trogiru, odpoczynek po intensywnym dniu. ( trasa około 60km )

◇ 03.05.2022 Chorwacja: wyjazd po śniadaniu na Camping Stobrec. odpoczynek na plaży a wieczorem wycieczka rowerowa i zwiedzanie Splitu.
( trasa około 35km )

◇ 04.05.2022 Chorwacja: wyjazd po śniadaniu na camping w okolicach Makarska odpoczynek na plaży i wieczorna zabawa w miejscowych barach i restauracjach.
(trasa około 90km )

◇ 05.05.2022 Chorwacja: odpoczynek całodzienny na plażach Campingu Makarska. Wieczorem zabawa w miejscowych barach.
( brak trasy )

◇ 06.05.2022 Chorwacja: rano wyjazd na Camping Prapratno w okolicach miasta Ston. Odpoczynek i popołudniowe zwiedzanie miasta oraz Wielkiego Muru Obronnego.
( trasa około 120km + most lub prom )

◇ 07.05.2022 Chorwacja: całodzienny odpoczynek na plażach campingu Prapratno. Dzień leniuchowania i opalania się, wycieczek rowerowych po okolicy. Możliwość wynajmu motorówki. ( Pilot ma uprawnienia Morskie)
( brak trasy )

◇ 08.05.2022 Chorwacja: rano wyjazd na camping Solitudo i po obiedzie zwiedzanie pięknego fascynującego miasta Dubrownik. Wieczorem odpoczynek na campingu lub na starówce zabytkowego miasta.
( trasa około 60km )

◇ 09.05.2022 Chorwacja / Węgry: rano wyjazd na Camping Castrum ( blisko jeziora Balaton ) przez który przepływa rzeka termalna. Odpoczynek po podróży, korzystanie z pobliskich term i restauracji.
( trasa około 700km )

◇ 10.05.2022 Węgry / Słowacja: po śniadaniu wyjazd w kierunku Słowacji, zatrzymujemy się na Campingu Oravice tuż pod kompleksem term i saun.
( trasa około 500km )

◇ 11.05.2022 Słowacja / Polska: rano ruszamy do Warszawy. Późnym popołudniem zdanie kamperów, pożegnanie i powrót do domów.
( trasa około 450km )

■ KOSZTY WYPRAWY:

WYNAJEM KAMPERÓW.
W wyprawie bierze udział max 13 kamperów. 13 jest Naszą szczęśliwą liczbą .

OPŁATA za CAMPINGI:
suma dla 4 lub 5 osób
13 noclegów na campingach dla 4 osób około 2.500zł za topowe miejsca z widokiem na morze. Dużo tańsze są miejsca dalej od brzegu morza ok. 100m wtedy sumaryczny koszt to około 1.500zł

CENA PALIWA i OPŁAT DROGOWYCH
suma na cały wyjazd 1 kamper
około 2.750zl już razem z winietami bramkami autostradowymi

KOSZTY WYŻYWIENIA:
suma dla 4 lub 5 osób około 1.500zł. Możemy wydać więcej w zależności od Naszych preferencji kulinarnych i od tego czy sami będziemy przygotowywać posiłki w pełni wyposażonych kuchniach w kamperze czy stołować się będziemy codziennie w restauracjach, barach, pizzeriach.

INNE: ATRAKCJE, BILETY WSTĘPU, TERMY, MOST (lub PROM), WYCIECZKI FAKULTATYWNE:
suma dla 4 lub 5 osób ok 1.500zł

REZERWACJE, INFORMACJE:
adam.soczewka@wyprawykamperowe.pl, tel:512907094
www.camperyasone.pl, www.wyprawy-kamperowe.pl
W celu rezerwacji kampera oraz miejsca na wyprawę należy wpłacić 40% kwoty za wynajem kampera jako opłata rezerwacyjna. Do 14 dni przed wyjazdem należy dopłacić pozostałe 60% oraz kaucję. Opłaty za najem przyjmujemy tylko przelewem. Kaucja gotówką lub przelewem.

UWAGA
Prosimy zabrać ważne dokumenty takie jak: dowód osobisty, prawo jazdy, paszport. Wskazana karta EKUZ NFZ oraz wykupienie dodatkowego ubezpieczenia turystycznego. Prosimy zrobić i mieć w wersji elektronicznej kopie dokumentów. Przy podróży ze zwierzętami, konieczny dodatkowy paszport i aktualne szczepienia oraz szelki, klatka do przewozu naszych pupilów.

Wskazane mieć ze sobą kartę kredytową oraz minimum 500euro, 8000kun, 1200złotych, gotówką.

Prosimy włączyć przed wyjazdem z Polski roaming oraz wykupić dodatkowy pakiet internetu.

CamperyASONE ponoszą pełną odpowiedzialność za stan techniczny kamperów w dniu wydania kamperów i oświadczają, że kampery nie posiadają żadnych wad mechanicznych oraz prawnych w dniu wydania. Kampery posiadają pełne ubezpieczenie AC, OC wymagane prawem.

Z WŁASNYM KAMPEREM
Istnieje możliwość przyłączenia się do Nas również własnym kamperem do wyprawy: koszt 2500,00zł za całą wyprawę. Inne koszty ponosi uczestnik wg opisu wyprawy. 

 

 

CamperyASONE nie są organizatorem wycieczki turystycznej w myśl ustawy o turystyce. Nie bierzemy odpowiedzialności za wszelkie zdarzenia jakie wystąpią w czasie wynajmu kampera ( np: drogowe, losowe ). Każdy uczestnik ma obowiązek ubezpieczenia się we własnym zakresie od NNW czy OC w życiu prywatnym. Obowiązuje pełna umowa oraz regulamin wynajmu kampera. Uczestnicy wyprawy wynajmują od CamperyASONE kampera i na własną odpowiedzialność dołączają się do wyprawy. Wszelkie koszty w czasie wynajmu kampera, pokrywa Wynajmujący takie jak paliwo, campingi, wyżywienie, restauracje atrakcje, opłaty autostradowe, parkingi, mandaty, leczenie itd.