Chorwackie Wyspy Kamperowa Wyprawa Czerwiec 2022

10 dniowa CZERWCOWA ZORGANIZOWANA WYPRAWA KAMPEROWA do Chorwacji z Wypożyczalnią Luksusowych Kamperów Dethleffs CamperyASONE z Warszawy

ZOBACZ WYDARZENIE NA fb »

TERMIN
od 13 Czerwca 2022r.
do 23 Czerwca 2022r.

CEL
Zakopane, Termy Tuhelj, Zaton, Nin, Privlaka, Zadar, Park Narodowy Wysp Kornati, Szybenik, Zablace, Park Narodowy Wodospady Krka, Termy Heviz, Termy Oravice
( trasa około 3100km )

DLACZEGO WYPRAWY KAMPEROWE

 • pasjonaci caravaningu od ponad 20 lat
 • organizator zlotów kamperowych w Polsce i Chorwacji www.zlotykamperowe.pl
 • organizator wypraw kamperowych po Europie www.wyprawykamperowe.pl
 • ubezpieczenie uczestników wyprawy do 500tyś jako impreza plenerowa
 • własna flota kilkunastu kamperów na wynajem Dethleffs www.camperyasone.pl
 • specjalne Assistance dla wypożyczalni kamperów
 • ubezpieczenie OC i AC dla wypożyczalni kamperów
 • nowe i serwisowane na bieżąco kampery
 • 24h/10dni opieka pilota jadącego z Wami na wyprawę.
 • doskonała znajomość Chorwacji
 • zaplanowana i ułożona trasa z atrakcjami turystycznymi
 • propozycje wycieczek fakultatywnych w czasie wyprawy
 • pomoc w bieżącej obsłudze kampera
 • brak ukrytych kosztów, informacja co dokładnie zawiera podana cena i jakich kosztów możemy się spodziewać podczas całej wyprawy
 • zapłata do CamperyASONE tylko za wynajem kampera ( wliczona w wynajem kampera opieka pilota ) oraz kaucji
 • zarządzanie samodzielne kosztami wyprawy jak: wyżywienie, atrakcje, miejsce na camping, uczestnictwo w wycieczkach fakultatywnych itd...

KOSZTY WYPRAWY:
Suma wszystkich kosztów wakacji: za całą 4 czy 5 osobową rodzinę przy wynajmie 1 kampera klasy DeLuxe od około 14900zł za 10 dni wakacji.
Policzone zostały już wszystkie koszty jak: wynajem kampera na cały okres wyprawy, paliwo, opłaty drogowe, parcele na kampingach, atrakcje turystyczne, imprezy fakultatywne, bilety wstępu, wyżywienie.

Wystarczy wypożyczyć od CamperyASONE kampera i zapisać się na wyprawę kamperową, a My zajmiemy się już resztą. Zorganizowaliśmy cudowne wakacje w kamperach w Chorwacji z dużą dawką zwiedzania i odpoczynku na plażach.

TRASA:
dojazd: Słowacja, Węgry, Chorwacja
powrót: Węgry, Słowacja, Polska

SZCZEGÓŁY:
Trasa tak jest przygotowana, abyśmy nie musieli jednego dnia robić za kierownicą 1200km. Będziemy robić maksymalnie po około 700km dziennie w drodze do Chorwacji ( tranzyt info poniżej ), a w samej Chorwacji czekają Nas juz zdecydowanie krótsze odcinki podróży. Czeka na Nas zwiedzanie i odpoczynek.

Cała trasa też będzie na bieżąco korygowana ze względu na pogodę. Jedziemy za piękną i słoneczną zabawę. Możliwe, że jedne atrakcje będą zdjęte z planu, a w to miejsce zostaną dołożone inne regiony Chorwacji do zwiedzenia. Tak samo, gdy ktoś będzie chciał zostać w jednym miejscu kilka dni, nie ma problemu zostaje i dojedzie do grupy kilka dni później. Nic nie jest narzucone z góry tak jak na wycieczkach autokarowych. Możemy sami podejmować decyzje czy chcemy zwiedzać piękne miejsca czy leżeć na plaży czy przy basenie i cieszyć się pięknym słońcem.

PLAN WYPRAWY

◇ 13.06.2022
Polska: Warszawa/Zakopane
Od godz. 7.00 / 14.00: wydanie kamperów, szkolenie, pakowanie kamperów w bazie CamperyASONE przy ul. Zwoleńskiej 89.
Godz.14:00 wspólny wyjazd w kierunku Zakopanego na Camping pod Krokwią. Godz. 21:00 wspólna kolacja w restauracji z muzyką góralska na żywo. Odpoczynek przed dalszą podróżą. Możliwość wydania kamperów w gratisie dzień wcześniej w miarę ich dostępności.
( trasa około 450km )

◇ 14.06.2022
Polska/Chorwacja: Zakopane/Tuhlej: Wyjazd około godziny 6:30 do Chorwacji przez Węgry: Po drodze czas na posiłek oraz opoczynek. Dojazd około 17:30 na camping Terme Tuhelj pod Zagrzebiem. Na campingu wieczorem odpoczynek na termach, saunach oraz możliwiść wykupienia obiado-kolacji w hotelowej restauracji w formie szwedzkiego stołu.
( trasa około 700km )

◇ 15.06.2022
Chorwacja: Tuhlej/Zaton:
Po śniadaniu wyjazd na Camping Zaton. Jedziemy autostradami i piękną drogą wzdłuż wybrzeża. Będziemy podziwiać piękne widoki, które zapierają dech. Wczesnym popołudniem dojedziemy na camping i czeka na Nas odpoczynek na basenach, plażach i restauracjach. Wieczorem dla chętnych wycieczka rowerowa do miasteczka Nin i kąpiel na piaszczystej plaży Zdrijac.
( trasa około 300km )

◇ 16.06.2022
Chorwacja: Zaton:
Całodzienny odpoczynek na campingu. Możliwość wypożyczenia łodzi motorowej morskiej ( Pilot ma odpowiednie uprawnienia ). Dla chętnych po południu wycieczka rowerowa do miasteczek Zaton i Privlaka z możliwością kolacji w lokalnej restauracji i kąpieli w krystalicznie morskiej wodzie.
( trasa brak )

◇ 17.06.2022
Chorwacja: Zaton/Zadar
Rano wyjazd wynajętym busem całą grupą do portu w Zadarze na statek, którym popłyniemy na całodzienną wycieczkę do Narodowego Parku Wysp Kornati. Kolację zjemy po wieczornym zwiedzaniu Zadaru. Około 21 powrót na camping i zasłużony odpoczynek.
( trasa brak )

◇ 18.06.2022
Chorwacja: Zaton/Szybenik
Wyjazd po śniadaniu w kierunku Campingu Solaris. Jedziemy piękną nadmorską drogą gdzie zrobimy kilka postojów na cudowne zdjęcie panoramy wybrzeża Chorwacji. Odpoczynek na campingu z korzystaniem całej infrastruktury campingu jak plaża, baseny, restauracje, pizzerie. Wieczorem dla chętnych wycieczka rowerowa do miasta Zablace i morska kąpieli na pięknej plaży przy gaju oliwnym.
( trasa około 100km )

◇ 19.06.2022
Chorwacja: Szybenik
Całodzienny odpoczynek na campingu. Polecamy skorzystanie z aquaparku należącego do całego kompleksu campingowo-hotelowego Solaris. Dla chętnych wieczorna wycieczka rowerowa do miejscowości Brodarica i kąpiel na plaży Rezaliste
( trasa brak )

◇ 20.06.2022
Chorwacja: Szybenik/Krka/Szybenik
Wyjazd kamperami po śniadaniu na Wodospady KRKA, po zwiedzaniu tego cudownego Parku Narodowego powrót na Camping Solaris i po południowy odpoczynek przed powrotem w kierunku Polski.
( trasa około 40km )

◇ 21.06.2022
Chorwacja/Węgry: Szybenik/Heviz
Rano wyjazd na Camping Castrum ( blisko jeziora Balaton ) przez który przepływa rzeka termalna w której kąpiemy się jak w basenach termalnych. Odpoczynek po podróży, dla chętnych korzystanie z pobliskich term i restauracji.
( trasa około 530km )

◇ 22.06.2022
Węgry/Słowacja: Heviz/Oravice
Po śniadaniu wyjazd w kierunku Słowacji. Zatrzymujemy się na Campingu Oravice tuż pod kompleksem term i saun z których będziemy korzystać do późnego wieczora.
( trasa około 500km )

◇ 23.06.2022
Słowacja/Polska: Oravice/Warszawa
Rano ruszamy do Warszawy. Późnym popołudniem zdanie kamperów, pożegnanie i powrót do domów.
( trasa około 450km )

KOSZTY WYPRAWY:

WYNAJEM KAMPERÓW.
W wyprawie bierze udział max 10 kamperów.

IMPREZA SPRZEDANA

JEDZIE Z NAMI 10 KAMPERÓW NA TĄ WYPRAWĘ DO CHORWACJI

ZAPRASZAMY NA WYPRAWY DO CHORWACJI WE WRZEŚNIU 2022 ROKU

OPŁATA za CAMPINGI:
10 noclegów na campingach dla 4/5 osób około 2.200zł za topowe miejsca z widokiem na morze. Dużo tańsze są miejsca dalej od brzegu morza ok. 100m wtedy sumaryczny koszt to około 1.500zł

CENA PALIWA i OPŁAT DROGOWYCH
suma na cały wyjazd 1 kamper
około 2.500zl już razem z winietami bramkami autostradowymi

KOSZTY WYŻYWIENIA:
suma dla 4 lub 5 osób około 1.500zł. Możemy wydać dużo więcej w zależności od Naszych preferencji kulinarnych i od tego czy sami będziemy przygotowywać posiłki w pełni wyposażonych kuchniach w kamperze czy stołować się będziemy codziennie w restauracjach, barach, pizzeriach. Cena odzwierciedla podstawowe wyżywienie z własnych zapasów i tanich restauracji. ( 1 posiłek 1 osoba w restauracji około 10 euro )

INNE: ATRAKCJE, BILETY WSTĘPU, TERMY, WYCIECZKI FAKULTATYWNE:
suma dla 4 lub 5 osób ok 1.500zł

REZERWACJE, INFORMACJE: adam.soczewka@wyprawykamperowe.pl, tel.512907094, www.camperyasone.pl, www.wyprawykamperowe.pl
W celu rezerwacji kampera oraz miejsca na wyprawę należy wpłacić 40% kwoty za wynajem kampera jako opłata rezerwacyjna. Do 14 dni przed wyjazdem należy dopłacić pozostałe 60% oraz kaucję. Opłaty za najem przyjmujemy tylko przelewem. Kaucja gotówką lub przelewem.

UWAGA
Prosimy zabrać ważne dokumenty takie jak: dowód osobisty, prawo jazdy, paszport. Wskazana karta EKUZ NFZ oraz wykupienie dodatkowego ubezpieczenia turystycznego. Prosimy zrobić i mieć w wersji elektronicznej kopie dokumentów. Przy podróży ze zwierzętami, konieczny dodatkowy paszport i aktualne szczepienia oraz szelki, klatka do przewozu naszych pupilów.

Wskazane mieć ze sobą kartę kredytową oraz minimum 400euro, 7000kun, 1000złotych, gotówką.

Prosimy włączyć przed wyjazdem z Polski roaming oraz wykupić dodatkowy pakiet internetu.
CamperyASONE ponoszą pełną odpowiedzialność za stan techniczny kamperów w dniu wydania kamperów i oświadczają, że kampery nie posiadają żadnych wad mechanicznych oraz prawnych w dniu wydania. Kampery posiadają pełne ubezpieczenie AC, OC wymagane prawem oraz dodatkowe Assistance dla wypożyczalni kamperów.

Z WŁASNYM KAMPEREM
Istnieje możliwość przyłączenia się do Nas również własnym kamperem do wyprawy: koszt 2500,00zł za całą wyprawę. Inne koszty ponosi uczestnik wg opisu wyprawy.


CamperyASONE nie są organizatorem wycieczki turystycznej w myśl ustawy o turystyce. Nie bierzemy odpowiedzialności za wszelkie zdarzenia jakie wystąpią w czasie wynajmu kampera ( np: drogowe, losowe ). Każdy uczestnik ma obowiązek ubezpieczenia się we własnym zakresie od NNW czy OC w życiu prywatnym. Obowiązuje pełna umowa oraz regulamin wynajmu kampera. Uczestnicy wyprawy wynajmują od CamperyASONE kampera i na własną odpowiedzialność dołączają się do wyprawy. Wszelkie koszty w czasie wynajmu kampera, pokrywa Wynajmujący takie jak paliwo, campingi, wyżywienie, restauracje atrakcje, opłaty autostradowe, parkingi, mandaty, leczenie itd...