WIELKANOCNA WYPRAWA KAMPEROWA CHORWACJA, WĘGRY
13 - 23 Kwiecień 2022

10 dniowa WIELKANOCNA ZORGANIZOWANA WYPRAWA KAMPEROWA do Chorwacji z Wypożyczalnią Luksusowych Kamperów Dethleffs CamperyASONE z Warszawy

ZOBACZ WYDARZENIE NA fb »

■ TERMIN
od 13 Kwietnia 2022r.
do 23 Kwietnia 2022r.

■ CEL
Zakopane, Termy Tuhelj, Zaton, Nin, Park Wysp Kornati, Zadar, Wodospady Krka, Szybenik, Jezioro Balaton, Termy Heviz, Termy Oravice
( trasa około 3100km )

■ DLACZEGO WYPRAWY KAMPEROWE

 • pasjonaci caravaningu od ponad 20 lat
 • organizator zlotów kamperowych w Polsce i Chorwacji www.zlotykamperowe.pl
 • organizator wypraw kamperowych po Europie www.wyprawykamperowe.pl
 • ubezpieczenie uczestników wyprawy do 500tyś jako impreza plenerowa
 • własna flota kilkunastu kamperów na wynajem Dethleffs www.camperyasone.pl
 • specjalne Assistance dla wypożyczalni kamperów
 • ubezpieczenie OC i AC dla wypożyczalni kamperów
 • nowe i serwisowane na bieżąco kampery
 • 24h/10dni opieka pilota jadącego z Wami na wyprawę.
 • doskonała znajomość Chorwacji
 • zaplanowana i ułożona trasa z atrakcjami turystycznymi
 • propozycje wycieczek fakultatywnych w czasie wyprawy
 • pomoc w bieżącej obsłudze kampera
 • brak ukrytych kosztów, informacja co dokładnie zawiera podana cena i jakich kosztów możemy się spodziewać podczas całej wyprawy
 • zapłata do CamperyASONE tylko za wynajem kampera ( wliczona w wynajem kampera opieka pilota ) oraz kaucji
 • zarządzanie samodzielne kosztami wyprawy jak: wyżywienie, atrakcje, miejsce na camping, uczestnictwo w wycieczkach fakultatywnych itd...

■ KOSZTY WYPRAWY:
Suma wszystkich kosztów wakacji: za całą 4 czy 5 osobową rodzinę przy wynajmie 1 kampera klasy DeLuxe od około 13500zł za 10 dni urlopu.
Policzone zostały już wszystkie koszty jak: wynajem kampera na cały okres wyprawy, paliwo, opłaty drogowe, parcele na kampingach, atrakcje turystyczne, imprezy fakultatywne, bilety wstępu, wyżywienie.

Wystarczy wypożyczyć od CamperyASONE kampera i zapisać się na wyprawę kamperową, a My zajmiemy się już resztą. Zorganizowaliśmy cudowne wakacje w kamperach w Chorwacji z dużą dawką zwiedzania i odpoczynku na plażach.

W CamperyASONE płacimy tylko za wynajem konkretnego kampera zgodnie z ofertą wynajmu. Reszta kosztów płacona jest przez każdego uczestnika osobno.

■ TRASA:
dojazd: Polska, Słowacja, Węgry, Chorwacja
powrót: Węgry, Słowacja, Polska

■ SZCZEGÓŁY:
Trasa tak jest przygotowana, abyśmy nie musieli jednego dnia robić za kierownicą 1200km. Będziemy robić maksymalnie po około 700km dziennie w drodze do Chorwacji ( tranzyt info poniżej ), a w samej Chorwacji czekają Nas juz zdecydowanie krótsze odcinki podróży. Czeka na Nas zwiedzanie i odpoczynek.
Cała trasa też będzie na bieżąco korygowana ze względu na pogodę. Jedziemy za słońcem . Możliwe, że jedne atrakcje będą zdjęte z planu, a w to miejsce zostaną dołożone inne regiony Chorwacji do zwiedzenia. Tak samo, gdy ktoś będzie chciał zostać w jednym miejscu kilka dni, nie ma problemu, zostaje i dojedzie do grupy kilka dni później. Nic nie jest narzucone z góry tak jak na wycieczkach autokarowych. Możemy sami podejmować decyzje czy chcemy zwiedzać piękne miejsca czy leżeć na plaży czy przy basenie i cieszyć się pięknym słońcem.

■ PLAN WYPRAWY

◇ 13.04.2022 ( Środa )
Polska: Warszawa/Zakopane
Od godz. 7.00 / 14.00: wydanie kamperów, szkolenie, pakowanie kamperów w bazie CamperyASONE przy ul. Zwoleńskiej 89.
Godz.14:00 wspólny wyjazd w kierunku Zakopanego na Camping pod Krokwią. Godz. 21:00 wspólna kolacja w restauracji z muzyką góralską na żywo. Odpoczynek przed dalszą podróżą. Możliwość wydania kamperów w gratisie dzień wcześniej w miarę ich dostępności.
( trasa około 450km )

◇ 14.04.2022 ( Czwartek )
Polska/Chorwacja: Zakopane/Tuhlej: Wyjazd około godziny 6:30 do Chorwacji przez Węgry: Po drodze czas na posiłek oraz opoczynek. Dojazd około 17:30 na camping Terme Tuhelj pod Zagrzebiem. Na campingu wieczorem odpoczynek na termach, saunach oraz możliwość wykupienia obiado-kolacji w hotelowej restauracji w formie szwedzkiego stołu.
( trasa około 700km )

◇ 15.04.2022 ( Piątek )
Chorwacja: Tuhlej/Zaton:
Po śniadaniu wyjazd na Camping Zaton. Jedziemy autostradami i piękną drogą wzdłuż wybrzeża. Będziemy podziwiać piękne widoki, które zapierają dech. Wczesnym popołudniem dojedziemy na camping i czeka na Nas odpoczynek na luksusowym campingu.
( trasa około 300km )

◇ 16.04.2022 ( Sobota )
Chorwacja: Zaton
Całodzienny odpoczynek na campingu. Święcenie Naszych potraw Wielkanocnych w pobliskim kościele. Dla chętnych po południu wycieczka rowerowa do miasteczka NIN.
( trasa brak )

◇ 17.04.2022 ( Niedziela )
Chorwacja: Zaton
Święta Wielkanocne I dzień: spędzane w kameralnym rodzinnym gronie we własnych kamperach lub wspólnie w większej caravaningowej społeczności przy złączonych stołach. Na stoły stawiamy to co każdy ma ze sobą przygotowane. Odpoczynek na campingu.
( trasa brak )

◇ 18.04.2022 ( Poniedziałek )
Chorwacja: Zaton
Święta Wielkanocne II dzień: spędzamy ten dzień rodzinnie w swoich kamperach lub w większym gronie. Zapraszamy tego dnia na zabawę wodną z okazji Śmigus Dyngus i z podchodami w dwóch grupach. Dla chętnych po południu wycieczka rowerowa do miasteczek Zaton i Privlaka
( trasa brak )

◇ 19.04.2022 ( Wtorek )
Chorwacja: Zaton/Zadar/Kornati/Zaton
Rano wyjazd wynajętym busem całą grupą do portu w Zadarze na statek, którym popłyniemy na całodzienną wycieczkę do Narodowego Parku Wysp Kornati. Kolację zjemy po wieczornym zwiedzaniu Zadaru. Około 21 powrót na camping i zasłużony odpoczynek. Uwaga: wycieczka odbędzie się statkiem tylko w przypadku ładnej pogody, jeżeli nie będzie wycieczki zwiedzimy sam Zadar.
( trasa brak )

◇ 20.04.2022 ( Środa )
Chorwacja: Zaton/Wodospady KRK/Szybenik
Wyjazd po śniadaniu w kierunku Wodospadów KRKA a po jego zwiedzaniu jedziemy na Camping Solaris. Jedziemy tam piękną nadmorską drogą gdzie zrobimy kilka postojów na cudowne zdjęcie panoramy wybrzeża Chorwacji. Odpoczynek na campingu z korzystaniem z całej infrastruktury campingu jak plaża, restauracje, pizzerie. Wieczorem dla chętnych wycieczka rowerowa do miasta Zablace.
( trasa około 140km )

◇ 21.04.2022 ( Czwartek )
Chorwacja/Węgry: Szybenik/Heviz
Rano wyjazd na Camping Castrum ( blisko jeziora Balaton ) przez który przepływa rzeka termalna w której kąpiemy się jak w basenach termalnych. Odpoczynek po podróży, dla chętnych korzystanie z pobliskich term i restauracji.
( trasa około 530km )

◇ 22.04.2022 ( Piątek )
Węgry/Słowacja: Heviz/Oravice
Po śniadaniu wyjazd w kierunku Słowacji. Zatrzymujemy się na Campingu Oravice tuż pod kompleksem term i saun z których będziemy korzystać do późnego wieczora.
( trasa około 500km )

◇ 23.04.2022 ( Sobota )
Słowacja/Polska: Oravice/Warszawa
Rano ruszamy do Warszawy. Późnym popołudniem zdanie kamperów, pożegnanie i powrót do domów.
( trasa około 450km )

■ KOSZTY WYPRAWY:

◇ WYNAJEM KAMPERÓW.
W wyprawie bierze udział max 10 kamperów.

◇ OPŁATA za CAMPINGI:
10 noclegów na campingach dla 4/5 osób około 2.200zł za topowe miejsca z widokiem na morze. Dużo tańsze są miejsca dalej od brzegu morza ok. 100m wtedy sumaryczny koszt to około 1.500zł

◇ CENA PALIWA i OPŁAT DROGOWYCH
suma na cały wyjazd 1 kamper
około 3000zl już razem z winietami bramkami autostradowymi

◇ KOSZTY WYŻYWIENIA:
suma dla 4 lub 5 osób około 1.500zł. Możemy wydać dużo więcej w zależności od Naszych preferencji kulinarnych i od tego czy sami będziemy przygotowywać posiłki w pełni wyposażonych kuchniach w kamperze czy stołować się będziemy codziennie w restauracjach, barach, pizzeriach. Cena odzwierciedla podstawowe wyżywienie z własnych zapasów i tanich restauracji.
( 1 posiłek 1 osoba w restauracji około 10 euro )

◇ INNE: ATRAKCJE, BILETY WSTĘPU, TERMY, WYCIECZKI FAKULTATYWNE:
suma dla 4 lub 5 osób ok 1.500zł

■ REZERWACJE, INFORMACJE:
adam.soczewka@wyprawykamperowe.pl, tel.512907094,
www.camperyasone.pl, www.wyprawykamperowe.pl
W celu rezerwacji kampera oraz miejsca na wyprawę należy wpłacić 100% kwoty za wynajem kampera jako opłata rezerwacyjna. Opłaty za najem przyjmujemy tylko przelewem. Kaucja gotówką lub przelewem.

■ UWAGA
Prosimy zabrać ważne dokumenty takie jak: dowód osobisty, prawo jazdy, paszport. Wskazana karta EKUZ NFZ oraz wykupienie dodatkowego ubezpieczenia turystycznego. Prosimy zrobić i mieć w wersji elektronicznej kopie dokumentów. Przy podróży ze zwierzętami, konieczny dodatkowy paszport i aktualne szczepienia oraz szelki, klatka do przewozu naszych pupilów.
Wskazane mieć ze sobą kartę kredytową oraz minimum 400euro, 7000kun, 1000złotych, gotówką.
Prosimy włączyć przed wyjazdem z Polski roaming oraz wykupić dodatkowy pakiet internetu.
CamperyASONE ponoszą pełną odpowiedzialność za stan techniczny kamperów w dniu wydania kamperów i oświadczają, że kampery nie posiadają żadnych wad mechanicznych oraz prawnych w dniu wydania. Kampery posiadają pełne ubezpieczenie AC, OC wymagane prawem oraz dodatkowe Assistance dla wypożyczalni kamperów.

■ Z WŁASNYM KAMPEREM
Istnieje możliwość przyłączenia się do Nas również własnym kamperem do wyprawy: szczegóły www.zlotykamperowe.pl


CamperyASONE nie są organizatorem wycieczki turystycznej w myśl ustawy o turystyce. Nie bierzemy odpowiedzialności za wszelkie zdarzenia jakie wystąpią w czasie wynajmu kampera ( np: drogowe, losowe ). Każdy uczestnik ma obowiązek ubezpieczenia się we własnym zakresie od NNW czy OC w życiu prywatnym. Obowiązuje pełna umowa oraz regulamin wynajmu kampera. Uczestnicy wyprawy wynajmują od CamperyASONE kampera i na własną odpowiedzialność dołączają się do wyprawy. Wszelkie koszty w czasie wynajmu kampera, pokrywa Wynajmujący takie jak paliwo, campingi, wyżywienie, restauracje atrakcje, opłaty autostradowe, parkingi, mandaty, leczenie itd...
Ceny campingów, paliwa, wyżywienia, atrakcji nie są zależne od CamperyASONE i podane ceny są orientacyjne.