CHORWACKA WYPRAWA KAMPEROWA od 5 do 16 Września

11 dniowa WRZEŚNIOWA ZORGANIZOWANA WYPRAWA KAMPEROWA do Chorwacji z Wypożyczalnią Luksusowych Kamperów Dethleffs CamperyASONE z Warszawy

ZOBACZ WYDARZENIE NA fb »

W wyprawie bierze udział na dzień dzisiejszy dziewięć kamperów i jedna przyczepa. Zostały trzy ostatnie kampery na wynajem na ten okres.

WOLNE KAMPERY: 

Półintegra Dethleffs Trend DeLuxe nr 01
Prawo jazdy kat: B / 4 osobowy
CENA LAST MINUTE
6500zł za cały wynajem na wyprawę
OPIS | SPACER 3D

Integra Dethleffls Trend Premium nr 12
prawo jazdy kat. B / 4 osobowy
CENA LAST MINUTE:
7500zł za cały wynajem na wyprawę
OPIS | SPACER 3D

Integra Dethleffs Pulse GT VIP Aut. nr 22
prawo jazdy kat. B / 4 osobowy
CENA LAST MINUTE:
9500zł za cały wynajem 11 dni
OPISSPACER 3D

TERMIN
od 05 Września 2022r.
do 16 Września 2022r.

CEL
Zakopane, Termy Heviz, Baška wyspa KRK, Zaton, Nin, Zadar, Park Narodowy Wysp Kornati, Szybenik, Park Narodowy Wodospady Krka, Termy Tuhelj, Termy Oravice
( trasa około 3100km )

DLACZEGO WYPRAWY KAMPEROWE

 • pasjonaci caravaningu od ponad 20 lat
 • organizator zlotów kamperowych w Polsce i Chorwacji www.zlotykamperowe.pl
 • organizator wypraw kamperowych po Europie www.wyprawykamperowe.pl
 • ubezpieczenie uczestników wyprawy do 500tyś jako impreza plenerowa
 • własna flota kilkunastu kamperów na wynajem Dethleffs www.camperyasone.pl
 • specjalne Assistance dla wypożyczalni kamperów
 • ubezpieczenie OC i AC dla wypożyczalni kamperów
 • nowe i serwisowane na bieżąco kampery
 • 24h/13 dni opieka pilota jadącego z Wami na wyprawę.
 • doskonała znajomość Chorwacji
 • zaplanowana i ułożona trasa z atrakcjami turystycznymi
 • propozycje wycieczek fakultatywnych w czasie wyprawy
 • pomoc w bieżącej obsłudze kampera
 • brak ukrytych kosztów, informacja co dokładnie zawiera podana cena i jakich kosztów możemy się spodziewać podczas całej wyprawy
 • zapłata do CamperyASONE tylko za wynajem kampera ( wliczona w wynajem kampera opieka pilota ) oraz kaucji
 • zarządzanie samodzielne kosztami wyprawy jak: wyżywienie, atrakcje, miejsce na camping, uczestnictwo w wycieczkach fakultatywnych itd...

KOSZTY WYPRAWY:
Suma wszystkich kosztów wakacji: za całą 4 czy 5 osobową rodzinę przy wynajmie 1 kampera klasy DeLuxe od około 14200 zł za 11 dni wakacji.
Policzone zostały już wszystkie koszty jak: wynajem kampera na cały okres wyprawy, paliwo, opłaty drogowe, parcele na kampingach, atrakcje turystyczne, imprezy fakultatywne, bilety wstępu, wyżywienie.
Wystarczy wypożyczyć od CamperyASONE kampera i zapisać się na wyprawę kamperową, a My zajmiemy się już resztą. Zorganizowaliśmy cudowne wakacje w kamperach w Chorwacji z dużą dawką zwiedzania i odpoczynku na plażach.
Możecie też dołączyć się do Nas swoją przyczepą campingową lub kamperem.

TRASA:
dojazd: Polska, Słowacja, Węgry, Chorwacja
powrót: Węgry, Słowacja, Polska

SZCZEGÓŁY:
Trasa tak jest przygotowana, abyśmy nie musieli jednego dnia robić za kierownicą 1200km. Będziemy robić maksymalnie po około 700km dziennie w drodze do Chorwacji ( tranzyt info poniżej ), a w samej Chorwacji czekają Nas juz zdecydowanie krótsze odcinki podróży. Czeka na Nas zwiedzanie i odpoczynek na cudownych plażach.

Cała trasa też będzie na bieżąco korygowana ze względu na pogodę. Jedziemy za słońcem i to jest nasz cel. Możliwe, że jedne atrakcje będą zdjęte z planu, a w to miejsce zostaną dołożone inne regiony Chorwacji do zwiedzenia. Tak samo, gdy ktoś będzie chciał zostać w jednym miejscu kilka dni, nie ma problemu zostaje i dojedzie do grupy kilka dni później. Nic nie jest narzucone z góry tak jak na wycieczkach autokarowych. Możemy sami podejmować decyzje czy chcemy zwiedzać piękne miejsca czy leżeć na plaży czy przy basenie i cieszyć się pięknym słońcem.

PLAN WYPRAWY

◇ 05.09.2022
Polska: Warszawa/Zakopane
Od godz. 7.00 / 14.00: wydanie kamperów, szkolenie, pakowanie kamperów w bazie CamperyASONE przy ul. Zwoleńskiej 89.
Godz.14:00 wspólny wyjazd w kierunku Zakopanego na Camping pod Krokwią. Godz. 21:00 wspólna kolacja w restauracji z muzyką góralska na żywo. Odpoczynek przed dalszą podróżą.Możliwość wydania kamperów w gratisie dzień wcześniej w miarę ich dostępności.
( trasa około 450km )

◇ 06.09.2022
Polska/Węgry: Zakopane/Heviz
Wyjazd po śniadaniu na Camping Castrum ( blisko jeziora Balaton ) przez który przepływa rzeka termalna. Z rzeki termalnej korzystamy jak z basenów. Odpoczynek po podróży, dla chętnych korzystanie z pobliskich term i restauracji.
( trasa około 550km )

◇ 07.09.2022
Węgry/Chorwacja: Heviz/Balaton/Baška KRK:
Po śniadaniu wyjazd na Camping Baška Beach Resort. Zobaczymy po drodze panoramę jeziora Balaton. Jedziemy autostradami i piękną drogą prowadzącą przez całą wyspę. Będziemy podziwiać piękne widoki, które zapierają dech. Wczesnym popołudniem dojedziemy na camping i czeka na Nas odpoczynek na basenie, plażach i spacer po promenadzie nadmorskiej jednego z najpiękniejszych miasteczek tej wyspy. Wieczorem dla chętnych wycieczka rowerowa lub piesza na punkt widokowy za plażą Św. Ivana.
( trasa około 410km )

◇ 08.09.2022
Chorwacja: Baška KRK
Całodzienny odpoczynek na pięknych plażach Baški. Dla chętnych piesza wycieczka do malowniczo położonego na wzgórzu kościoła Baška. Widoki na zatokę i samo miasteczko rekompensują trud spaceru.
( trasa brak )

◇ 09.09.2022
Chorwacja: BaškaKRK/Zaton:
Po śniadaniu ruszamy w kierunku Campingu Zaton Holiday Resort. Będziemy jechać słynną trasą wzdłuż morskiego wybrzeża z wieloma postojami na punktach widokowych. Popołudniowy odpoczynek na campingu. Dla chętnych wycieczka rowerowa do pobliskiego bardzo starego miasteczek Nin oraz pięknych piaszczystych plaż Ždrijac i kąpiel w krystalicznie morskiej wodzie.
( trasa 210km )

◇ 10.09.2022
Chorwacja: Zaton/Zadar
Rano wyjazd wynajętym busem całą grupą do portu w Zadarze na statek, którym popłyniemy na całodzienną wycieczkę do Narodowego Parku Wysp Kornati. Kolację zjemy po wieczornym zwiedzaniu Zadaru. Około 21 powrót na camping i zasłużony odpoczynek.
( trasa brak )

◇ 11.09.2022
Chorwacja: Zaton/Szybenik
Wyjazd po późnym śniadaniu w kierunku Campingu Solaris. Jedziemy piękną nadmorską drogą gdzie zrobimy kilka postojów na cudowne zdjęcie panoramy wybrzeża Chorwacji. Odpoczynek na campingu z korzystaniem całej infrastruktury campingu jak plaża, baseny, restauracje, pizzerie. Wieczorem dla chętnych wycieczka rowerowa do miasta Zablace i morska kąpieli na pięknej plaży przy gaju oliwnym.
( trasa około 100km )

◇ 12.09.2022
Chorwacja: Szybenik
Całodzienny odpoczynek na campingu. Polecamy skorzystanie z aquaparku należącego do całego kompleksu campingowo-hotelowego Solaris. Dla chętnych wieczorna wycieczka rowerowa do miejscowości Brodarica i kąpiel na plaży Rezaliste
( trasa brak )

◇ 13.09.2022
Chorwacja: Szybenik/Wodospady KRKA/Szybenik
Wyjazd naszymi kamperami po śniadaniu na Wodospady KRKA, po zwiedzaniu tego cudownego Parku Narodowego powrót na Camping Solaris i po południowy odpoczynek przed powrotem w kierunku Polski.
( trasa około 40km )

◇ 14.09.2022
Chorwacja: Szybenik/Tuhelj Termy
Rano po śniadaniu wyjazd starymi drogami ( nie autostradami ) w kierunku Zagrzebia przez Park Narodowy Plitvickich Jezior, tak aby pokazać też typową Chorwację inną niż nadmorską.
( trasa około 370km )

◇ 15.09.2022
Chorwacja/Słowacja: Tuhelj Termy/Oravice Termy
Po śniadaniu wyjazd w kierunku Słowacji. Zatrzymujemy się w drodze do Polski na Campingu Oravice tuż pod kompleksem term i saun z których będziemy korzystać do późnego wieczora.
( trasa około 650km )

◇ 16.09.2022
Słowacja/Polska: Oravice/Warszawa
Rano ruszamy do Warszawy. Późnym popołudniem zdanie kamperów, pożegnanie i powrót do domów.
( trasa około 450km )

KOSZTY WYPRAWY:

WYNAJEM KAMPERÓW.

OPŁATA za CAMPINGI:
11 noclegów na campingach dla 4/5 osób około 2.500zł za topowe miejsca z widokiem na morze. Dużo tańsze są miejsca dalej od brzegu morza ok. 100m wtedy sumaryczny koszt to około 1.700zł

CENA PALIWA i OPŁAT DROGOWYCH
suma na cały wyjazd 1 kamper
około 2.800zl już razem z winietami bramkami autostradowymi

KOSZTY WYŻYWIENIA:
suma dla 4 lub 5 osób około 1.700zł. Możemy wydać dużo więcej w zależności od Naszych preferencji kulinarnych i od tego czy sami będziemy przygotowywać posiłki w pełni wyposażonych kuchniach w kamperze czy stołować się będziemy codziennie w restauracjach, barach, pizzeriach. Cena odzwierciedla podstawowe wyżywienie z własnych zapasów i tanich restauracji. ( 1 posiłek 1 osoba w restauracji około 10 euro )

INNE: ATRAKCJE, BILETY WSTĘPU, TERMY, WYCIECZKI FAKULTATYWNE:
suma dla 4 lub 5 osób ok 1.500zł

REZERWACJE, INFORMACJE:
adam.soczewka@wyprawykamperowe.pl, tel.512907094,
www.camperyasone.pl, www.wyprawykamperowe.pl
W celu rezerwacji kampera oraz miejsca na wyprawę należy wpłacić 40% kwoty za wynajem kampera jako opłata rezerwacyjna. Do 14 dni przed wyjazdem należy dopłacić pozostałe 60% oraz kaucję. Opłaty za najem przyjmujemy tylko przelewem. Kaucja gotówką lub przelewem.

UWAGA
Prosimy zabrać ważne dokumenty takie jak: dowód osobisty, prawo jazdy, paszport. Wskazana karta EKUZ NFZ oraz wykupienie dodatkowego ubezpieczenia turystycznego. Prosimy zrobić i mieć w wersji elektronicznej kopie dokumentów. Przy podróży ze zwierzętami, konieczny dodatkowy paszport i aktualne szczepienia oraz szelki, klatka do przewozu naszych pupilów.
Wskazane mieć ze sobą kartę kredytową oraz minimum 400euro, 7000kun, 1000złotych, gotówką.
Prosimy włączyć przed wyjazdem z Polski roaming oraz wykupić dodatkowy pakiet internetu.
CamperyASONE ponoszą pełną odpowiedzialność za stan techniczny kamperów w dniu wydania kamperów i oświadczają, że kampery nie posiadają żadnych wad mechanicznych oraz prawnych w dniu wydania. Kampery posiadają pełne ubezpieczenie AC, OC wymagane prawem oraz dodatkowe Assistance dla wypożyczalni kamperów.

Z WŁASNYM KAMPEREM
Istnieje możliwość przyłączenia się do Nas również własnym kamperem do wyprawy: koszt 2500,00zł za całą wyprawę. Inne koszty ponosi uczestnik wg opisu wyprawy.


CamperyASONE nie są organizatorem wycieczki turystycznej w myśl ustawy o turystyce. Nie bierzemy odpowiedzialności za wszelkie zdarzenia jakie wystąpią w czasie wynajmu kampera ( np: drogowe, losowe ). Każdy uczestnik ma obowiązek ubezpieczenia się we własnym zakresie od NNW czy OC w życiu prywatnym. Obowiązuje pełna umowa oraz regulamin wynajmu kampera. Uczestnicy wyprawy wynajmują od CamperyASONE kampera i na własną odpowiedzialność dołączają się do wyprawy. Wszelkie koszty w czasie wynajmu kampera, pokrywa Wynajmujący takie jak paliwo, campingi, wyżywienie, restauracje atrakcje, opłaty autostradowe, parkingi, mandaty, leczenie itd...
Ceny campingów, paliwa, wyżywienia, atrakcji nie są zależne od CamperyASONE i podane ceny są orientacyjne.
Jeżeli uczestnik odłączy się od innych uczestników i Pilota w czasie trwania wyprawy nie może dochodzić od CamperyASONE zwrotu wpłaconych należności za udział w wyprawie lub za wynajem kampera w całości lub częściowo.