27.04.23 - 07.05.23 WŁOCHY MAJÓWKA ZORGANIZOWANA WYPRAWA KAMPEROWA

11 DNIOWA - ZORGANIZOWANA WYPRAWA KAMPEROWA do Włoch - Majówka 2023

OSTATNI WOLNY KAMPER - DELUXE nr 07 - cena 9500zł

ZOBACZ WYDARZENIE NA fb »

 

 Organizator
Adam Soczewka i Wypożyczalnia kamperów CamperyASONE.pl

 TERMIN
od 27 Kwietnia 2023r. do 7 Maja 2023r.

 CEL
Zakopane, Terme Catez, Wenecja, Jezioro Garda, Sirmione, Salo, Riva, Terme Olimia, Jeżowa Woda
( trasa około 3400km )

 UCZESTNICY WYPRAWY
- Klienci wypożyczalni CamperyASONE
- Klienci wypożyczalni współpracujących oraz innych
- Właściciele kamperów i przyczep
- Maksymalnie 14 załóg

 DLACZEGO WYPRAWY KAMPEROWE
- pasjonaci caravaningu od ponad 20 lat
- 24h/11dni opieka pilota jadącego z Wami na wyprawę
- doskonała znajomość Włoch
- zaplanowana i ułożona trasa z najpiękniejszymi atrakcjami turystycznymi
- organizacja wycieczek fakultatywnych oraz rowerowych w czasie wyprawy
- organizator zimowych narciarskich zlotów caravaningowych www.zlotykamperowe.pl
- wieloletni organizator zorganizowanych wypraw kamperami po Europie
- ubezpieczenie uczestników wyprawy do 500tyś jako impreza plenerowa
- własna flota kilkunastu kamperów na wynajem Dethleffs CamperyASONE
- specjalne Assistance dla wypożyczalni kamperów z autem zastępczym i hotelem
- ubezpieczenie OC i AC dla wypożyczalni kamperów + możliwość ubezpieczenia kaucji
- nowe i serwisowane na bieżąco kampery
- pomoc w bieżącej obsłudze kampera nie tylko wypożyczonego w CamperyASONE
- brak ukrytych kosztów, informacja co dokładnie zawiera podana cena i jakich kosztów możemy się spodziewać podczas całej wyprawy
- zarządzanie samodzielne kosztami wyprawy jak: wyżywienie, atrakcje, miejsce na campingu, uczestnictwo w wycieczkach fakultatywnych itd...
- przewodnicy polskojęzyczni w wybranych miastach ( osobno płatni około od 30 do 50 euro od załogi za 1 miasto )

- możliwość przyłączenia się do wyprawy własnym kamperem lub wynajętym w innej wypożyczalni

 KOSZTY WYPRAWY Z WYNAJMEM KAMPERA DLA 4 OSÓB DELUXE
suma wszystkich kosztów za całą czteroosobową rodzinę przy wynajmie 1 kampera klasy DeLuxe wraz z innymi kosztami od około 19000,00zł brutto za 11 dni wakacji.

◇ WYNAJEM KAMPERA w www.CamperyASONE.pl

 • Półintegra Deluxe: 9500,00 złotych brutto
 • Integra PREMIUM: 12000,00 złotych brutto
 • Integra PRESTIGE: 13000,00 złotych brutto
 • Integra VIP: 14500,00 złotych brutto 

◇ LICENCJONOWANY PRZEWODNIK POLSKO JĘZYCZNY
W wybranych miastach zgodnie z planem wyprawy w cenie, bez dopłaty.

◇ OPŁATA za CAMPINGI:
suma dla 4 osób za 10 noclegów na campingach dla 4 osób około 50 euro noc / 500euro = 2300,00zł ( 1euro = 4,60zł )

◇ CENA PALIWA
suma na cały wyjazd 1 kamper przy średnim spalaniu 11l/100km = około 2950,00zł ( 1 litr = 8,00zł )

◇ CENA WINIET, AUTOSTRAD
suma na cały wyjazd 1 kamper = około 750zł

◇ KOSZTY WYŻYWIENIA:
suma dla 4 około 1.500zł. Możemy wydać o wiele więcej lub mniej w zależności od Naszych preferencji kulinarnych i od tego czy sami będziemy przygotowywać posiłki w pełni wyposażonej kuchni w kamperze czy stołować się będziemy codziennie w restauracjach, barach, pizzeriach.

◇ ATRAKCJE, BILETY WSTĘPU, TERMY, WYCIECZKI, DODATKOWY TRANSPORT
suma dla 4 osób ok 2000zł


◇ CENA WŁASNY KAMPER, PRZYCZEPA
Istnieje możliwość przyłączenia się do Nas również własnym kamperem czy przyczepą campingową do wyprawy: koszt 2500,00zł za całą wyprawę. Inne koszty ponosi uczestnik wg opisu wyprawy.

 

◇ Podane ceny są cenami orientacyjnymi i mogą ulec zmianie ze względu na warunki ekonomiczne, zmiany cenników za świadczone usługi za co CamperyASONE nie ponoszą odpowiedzialności: Cena za wypożyczenie kampera w CamperyASONE oraz cena za przyłączenie się własnym kamperem jest stała i się nie zmieni.

 TRASA: ( około 3350km )
- Polska
- Słowacja
- Węgry
- Słowenia
- Włochy

 SZCZEGÓŁY
Trasa tak jest przygotowana, abyśmy nie musieli jednego dnia robić za kierownicą 1200km. Będziemy robić maksymalnie po około 750km dziennie w drodze do Włoch ( tranzyt ), a w samych Włoszech czekają Nas już zdecydowanie krótsze odcinki podróży z dwudniowymi postojami na campingach.

 

Cała trasa też będzie na bieżąco korygowana ze względu na pogodę. Możliwe, że jedne atrakcje będą zdjęte z planu, a w to miejsce zostaną dołożone inne regiony Włoch do zwiedzenia.


Gdy ktoś będzie chciał zostać w jednym miejscu kilka dni, nie ma problemu zostaje i dojedzie do grupy kilka dni później lub może w dowolnym momencie odłączyć się od grupy.


Nic nie jest narzucone z góry tak jak na wycieczkach autokarowych. Możemy sami podejmować decyzje czy chcemy zwiedzać piękne miejsca czy odpoczywać na plaży, basenie i cieszyć się pięknym słońcem.

 PLAN
◇ 27.04.2023 Polska/Warszawa/Zakopane Od godz. 7.00 / 11.00: wydanie kamperów, szkolenie, pakowanie kamperów w bazie CamperyASONE przy ul. Zwoleńskiej 89. Godz.14:00 wspólny wyjazd w kierunku Zakopanego na Camping pod Krokwią. Godz. 20:00 wspólna kolacja w restauracji z kapelą góralską na żywo. Odpoczynek przed dalszą podróżą. Możliwość wydania kamperów w gratisie dzień wcześniej w miarę ich dostępności.
( trasa około 400km )

◇ 28.04.2023 Polska/Słowenia
Wyjazd około godziny 7:00 do Chorwacji przez Węgry: Po drodze czas na posiłek oraz odpoczynek. Dojazd około 17:30 na Termy Catez. Na campingu odpoczynek na termach, saunach oraz możliwa kolacja w pobliskiej regionalnej restauracji.
( trasa około 750km )

◇ 29.04.2023 Słowenia/Włochy
Wyjazd po śniadaniu w kierunku Campingu Union Lido odpoczynek na luksusowym campingu. Wieczorem wycieczka rowerowa zwiedzanie okolicy oraz wspólna biesiada przy grillu przy kamperach.
( trasa około 340km )

◇ 30.04.2023 Włochy/Wenecja
Czas wolnym odpoczynek na campingu Union Lido. Korzystanie ze wszystkich atrakcji campingu i pięknej piaszczystej szerokiej plaży.
( trasa około 0 km )

◇ 01.05.2023 Włochy/Wenecja
Po śniadaniu zwiedzanie Wenecji. Bedzie czekać na Nas polskojęzyczny przewodnik i opowie o Wenecji i pokaże nam najważniejsze miejsca. Wycieczka z przewodnikiem będzie około 3 godzin. Dalsze zwiedzanie tego dnia już indywidualnie lub w mniejszych grupach. Jedziemy autobusem z kempingu do Punta Sabbioni, dalej promem do Wenecji. Wieczorem powrót indywidualny na camping odpoczynek na campingu.
( brak trasy )

◇ 02.05.2023 Włochy/Garda
wyjazd po śniadaniu na Camping San Francesco nad Jeziorem Garda. Odpoczynek z możliwością korzystania z basenów i kąpieli w czystym jeziorze. Wieczorem wycieczka rowerowa do urokliwego Sirmione. Polecam kolację w klimatycznych restauracjach miasteczka oraz pyszne lody. Zobaczymy stary kościół na wzgórz, piękną plażę z wyrzeźbionymi wodą płaskimi tarasami kamiennymi i stary zamek z murami wychodzącymi z jeziora.
( trasa około 210km )

◇ 03.05.2023 Włochy/Garda
Całodzienny odpoczynek na campingu lub wycieczka statkiem do Riva del Garda.
( brak trasy )

◇ 04.05.2023 Włochy/Garda
Rano po śniadaniu wyjazd na Camping Weekend, ulokowany praktycznie w samym Salo. Wieczorem zwiedzanie tego pięknego miasta i wspólna wieczerza w restauracji.
( trasa około 40km )

◇ 05.05.2023 Włochy/Słowenia
Rano wyjazd na Camping Olimia Terme który jest na Słowenii. Odpoczynek na basenach termalnych.
(trasa około 500km )

◇ 06.05.2022 Słowenia/Polska
Po śniadaniu ruszamy w kierunku fascynującego gospodarstwa agroturystycznego Jeżowa Woda, gdzie czekają na nas takie atrakcje jak: palmiarnia z wolierą, paludarium i akwariami , sauny, jacuzzi, wiata grillowa. Jest to ostatni wieczór naszej wyprawy z pożegnaniem uczestników.
( trasa około 740km)

◇ 07.05.2022 Polska/Polska:
Rano ruszamy do domów. Późnym popołudniem zdanie kamperów, pożegnania.
( trasa około 400km )

 REZERWACJE, INFORMACJE:
adam.soczewka@wyprawykamperowe.pl
tel.512907094
www.camperyasone.pl

 PŁATNOŚCI
◇ KAMPER z CAMPERYASONE: W celu rezerwacji kampera na wyprawę należy wpłacić 40% całej kwoty za wynajem kampera jako opłata rezerwacyjna. Do 14 dni przed wyjazdem należy dopłacić pozostałe 60% oraz kaucję. Opłaty za najem przyjmujemy tylko przelewem. Kaucja może być wpłacona gotówką lub przelewem.

◇ KAMPER WŁASNY: W celu rezerwacji miejsca na wyprawie należy wpłacić 1000zł jako opłata rezerwacyjna. Do 14 dni przed wyjazdem należy dopłacić pozostałe 1500zł.

 UWAGA
◇ Prosimy zabrać ważne dokumenty takie jak: dowód osobisty, prawo jazdy, paszport. Wskazana karta EKUZ NFZ oraz wykupienie dodatkowego ubezpieczenia turystycznego. Prosimy zrobić i mieć w wersji elektronicznej kopie dokumentów. Przy podróży ze zwierzętami, konieczny dodatkowy paszport i aktualne szczepienia oraz szelki, klatka do przewozu naszych pupilów.

◇ Wskazane mieć ze sobą kartę kredytową ( sprawdzić opłaty bankowe za korzystanie z karty za granicą ) oraz minimum 1500 euro gotówką.

◇ Prosimy włączyć przed wyjazdem z Polski roaming oraz wykupić dodatkowy pakiet internetu. Można zabrać ze sobą router i w danym kraju kupować lokalny internet.

◇ CamperyASONE ponoszą pełną odpowiedzialność za stan techniczny swoich kamperów w dniu wydania kamperów i oświadczają, że kampery nie posiadają żadnych wad mechanicznych oraz prawnych w dniu wydania. Kampery posiadają pełne ubezpieczenie AC, OC wymagane prawem.

◇ CamperyASONE nie są organizatorem wycieczki turystycznej w myśl ustawy o turystyce. Nie bierzemy odpowiedzialności za wszelkie zdarzenia jakie wystąpią w czasie wynajmu kampera ( np: drogowe, losowe ). Każdy uczestnik powinien się ubezpieczyć we własnym zakresie od NNW czy OC w życiu prywatnym. Obowiązuje pełna umowa oraz regulamin wynajmu kampera. Uczestnicy wyprawy wynajmują od CamperyASONE kampera i na własną odpowiedzialność dołączają się do wyprawy. Wszelkie koszty w czasie wynajmu kampera, pokrywa Wynajmujący takie jak paliwo, campingi, wyżywienie, restauracje atrakcje, opłaty autostradowe, parkingi, mandaty, leczenie itd. Jeżeli uczestnik rezygnuje z wyprawy w trakcie jej trwania nie są zwracane żadne środki finansowe.

◇ Miejsca postojowe na campingach są zarezerwowane w tz. strefach free zone lub ekonomicznych i podana dotyczy takiego miejsca. Klient może w ramach dostępności innych droższych miejsc skorzystać z nich, jednak miejsca takie nie są wcześniej rezerwowane przez CamperyASONE.

◇ Zwierzęta: są mile widziane na naszych wyprawach, ale mogą być utrudnienia przy zwiedzaniu

◇ Wyprawa odbywa się jeżeli będzie minimum 6 kamperów. Zrealizujemy wyprawę w mniejszej grupie, jednak nowa cena za udział w wyprawie musi być uzgodniona ze wszystkimi uczestnikami. Zapewniamy 100% zwrotu wpłaty przy odwołaniu wyprawy z przyczyn niezależnych od Organizatora. Jeżeli rezygnuje uczestnik wyprawy minimum 14 dni przed wyprawą, wtedy otrzymuje bon na wpłacone środki na inną wyprawę w tej samej kwocie jaką wpłacił. Informujemy miesiąc przez wyprawą o realizacji wyprawy, jej odwołaniu lub o nowej cenie za udział.

◇ Zasady zakupu winiet i innych rezerwacji dla klientów wyprawy kamperowej:

 1. Opłaty za winiety i inne rezerwacje są pobierane z zaliczki na „rezerwacje campingów, biletów i winiet”, którą Klient wpłaca oddzielnie od opłaty za udział w wyprawie.  
 2. Kwota tej zaliczki jest różna w zależności od ilości osób oraz od wyprawy. Może być to 1500zł albo 4000zł za np. Norwegię gdzie kupujemy bilety na prom w dwie strony.
 3. Przy rozliczeniu zaliczki doliczamy 5% prowizji – zgodnie z ustawą i przepisami podatkowymi od tego typu usług.
 4. Kupujemy dla klientów winiety jeden lub dwa dni wcześniej przed wyprawą aby uniknąć jakiekolwiek awarii technicznej przy zakupie winiet.
 5. Winiety kupowane są dłuższe niż czas wyprawy na wypadek gdyby jakiś kamper uległ awarii lub wypadkowi lub któraś z załóg zdecydowałaby się przedłużyć swój pobyt poza granicami ( bezpieczeństwo podróży )
 6. Winiety na Słowację i Węgry są kupowane u pewnego pośrednika ( BP Chyżne ) aby mieć pewność że opłaty zostaną prawidłowo naliczone oraz przekazane do właściwej Instytucji w danym kraju szczególnie jeśli chodzi o Węgry.
 7. Zawsze istnieje możliwość zakupu wszelkich usług i rezerwacji we własnym zakresie, jednak wiąże się to z tym, że nie będziecie wtedy mieli pewności bycia razem z grupą na campingu, otrzymania biletów na tą samą atrakcję czy prom.
 8. Nie wystawiamy FV, jeżeli nie ma informacji w przelewie z nr NIP. Zostaje wystawiany wtedy paragon bez nr NIP: Nie ma możliwości późniejszej korekty.
 9. Cała zaliczka rozliczana jest do 14 dni roboczych po powrocie z wyprawy.

◇ Zapraszam na relacje z poprzednich wypraw i zlotów:
www.wyprawykamperowe.pl
www.zlotykamperowe.pl
www.camperyasone.pl