27.04.23 - 07.05.23 WŁOCHY MAJÓWKA ZORGANIZOWANA WYPRAWA KAMPEROWA

11 DNIOWA - ZORGANIZOWANA WYPRAWA KAMPEROWA do Włoch - Majówka 2023

ZOBACZ WYDARZENIE NA fb »

 

 Organizator
Adam Soczewka i Wypożyczalnia kamperów CamperyASONE.pl

 TERMIN
od 27 Kwietnia 2023r. do 7 Maja 2023r.

 CEL
Zakopane, Terme Catez, Wenecja, Jezioro Garda, Sirmione, Salo, Riva, Terme Olimia, Jeżowa Woda
( trasa około 3400km )

 UCZESTNICY WYPRAWY
- Klienci wypożyczalni CamperyASONE
- Klienci wypożyczalni współpracujących oraz innych
- Właściciele kamperów i przyczep
- Maksymalnie 14 załóg

 DLACZEGO WYPRAWY KAMPEROWE
- pasjonaci caravaningu od ponad 20 lat
- 24h/11dni opieka pilota jadącego z Wami na wyprawę
- przewodnicy polskojęzyczni w wybranych miastach
- doskonała znajomość Włoch
- zaplanowana i ułożona trasa z najpiękniejszymi atrakcjami turystycznymi
- organizacja wycieczek fakultatywnych oraz rowerowych w czasie wyprawy
- organizator zimowych narciarskich zlotów caravaningowych www.zlotykamperowe.pl
- wieloletni organizator zorganizowanych wypraw kamperami po Europie
- ubezpieczenie uczestników wyprawy do 500tyś jako impreza plenerowa
- własna flota kilkunastu kamperów na wynajem Dethleffs CamperyASONE
- specjalne Assistance dla wypożyczalni kamperów z autem zastępczym i hotelem
- ubezpieczenie OC i AC dla wypożyczalni kamperów + możliwość ubezpieczenia kaucji
- nowe i serwisowane na bieżąco kampery
- pomoc w bieżącej obsłudze kampera nie tylko wypożyczonego w CamperyASONE
- brak ukrytych kosztów, informacja co dokładnie zawiera podana cena i jakich kosztów możemy się spodziewać podczas całej wyprawy
- zarządzanie samodzielne kosztami wyprawy jak: wyżywienie, atrakcje, miejsce na campingu, uczestnictwo w wycieczkach fakultatywnych itd...

- możliwość przyłączenia się do wyprawy własnym kamperem lub wynajętym w innej wypożyczalni

 KOSZTY WYPRAWY Z WYNAJMEM KAMPERA DLA 4 OSÓB DELUXE
suma wszystkich kosztów za całą czteroosobową rodzinę przy wynajmie 1 kampera klasy DeLuxe wraz z innymi kosztami od około 19000,00zł brutto za 11 dni wakacji.

◇ WYNAJEM KAMPERA w www.CamperyASONE.pl

  • Półintegra Deluxe: 9500,00 złotych brutto
  • Integra PREMIUM: 12000,00 złotych brutto
  • Integra PRESTIGE: 13000,00 złotych brutto
  • Integra VIP: 14500,00 złotych brutto 

◇ LICENCJONOWANY PRZEWODNIK POLSKO JĘZYCZNY
W wybranych miastach zgodnie z planem wyprawy w cenie, bez dopłaty.

◇ OPŁATA za CAMPINGI:
suma dla 4 osób za 10 noclegów na campingach dla 4 osób około 50 euro noc / 500euro = 2300,00zł ( 1euro = 4,60zł )

◇ CENA PALIWA
suma na cały wyjazd 1 kamper przy średnim spalaniu 11l/100km = około 2950,00zł ( 1 litr = 8,00zł )

◇ CENA WINIET, AUTOSTRAD
suma na cały wyjazd 1 kamper = około 750zł

◇ KOSZTY WYŻYWIENIA:
suma dla 4 około 1.500zł. Możemy wydać o wiele więcej lub mniej w zależności od Naszych preferencji kulinarnych i od tego czy sami będziemy przygotowywać posiłki w pełni wyposażonej kuchni w kamperze czy stołować się będziemy codziennie w restauracjach, barach, pizzeriach.

◇ ATRAKCJE, BILETY WSTĘPU, TERMY, WYCIECZKI, DODATKOWY TRANSPORT
suma dla 4 osób ok 2000zł


◇ CENA WŁASNY KAMPER, PRZYCZEPA
Istnieje możliwość przyłączenia się do Nas również własnym kamperem czy przyczepą campingową do wyprawy: koszt 2500,00zł za całą wyprawę. Inne koszty ponosi uczestnik wg opisu wyprawy.

 

◇ Podane ceny są cenami orientacyjnymi i mogą ulec zmianie ze względu na warunki ekonomiczne, zmiany cenników za świadczone usługi za co CamperyASONE nie ponoszą odpowiedzialności: Cena za wypożyczenie kampera w CamperyASONE oraz cena za przyłączenie się własnym kamperem jest stała i się nie zmieni.

 TRASA: ( około 3350km )
- Polska
- Słowacja
- Węgry
- Słowenia
- Włochy

 SZCZEGÓŁY
Trasa tak jest przygotowana, abyśmy nie musieli jednego dnia robić za kierownicą 1200km. Będziemy robić maksymalnie po około 750km dziennie w drodze do Włoch ( tranzyt ), a w samych Włoszech czekają Nas już zdecydowanie krótsze odcinki podróży z dwudniowymi postojami na campingach.

 

Cała trasa też będzie na bieżąco korygowana ze względu na pogodę. Możliwe, że jedne atrakcje będą zdjęte z planu, a w to miejsce zostaną dołożone inne regiony Włoch do zwiedzenia.


Gdy ktoś będzie chciał zostać w jednym miejscu kilka dni, nie ma problemu zostaje i dojedzie do grupy kilka dni później lub może w dowolnym momencie odłączyć się od grupy.


Nic nie jest narzucone z góry tak jak na wycieczkach autokarowych. Możemy sami podejmować decyzje czy chcemy zwiedzać piękne miejsca czy odpoczywać na plaży, basenie i cieszyć się pięknym słońcem.

 PLAN
◇ 27.04.2023 Polska/Warszawa/Zakopane Od godz. 7.00 / 11.00: wydanie kamperów, szkolenie, pakowanie kamperów w bazie CamperyASONE przy ul. Zwoleńskiej 89. Godz.14:00 wspólny wyjazd w kierunku Zakopanego na Camping pod Krokwią. Godz. 20:00 wspólna kolacja w restauracji z kapelą góralską na żywo. Odpoczynek przed dalszą podróżą. Możliwość wydania kamperów w gratisie dzień wcześniej w miarę ich dostępności.
( trasa około 400km )

◇ 28.04.2023 Polska/Słowenia
Wyjazd około godziny 7:00 do Chorwacji przez Węgry: Po drodze czas na posiłek oraz odpoczynek. Dojazd około 17:30 na Termy Catez. Na campingu odpoczynek na termach, saunach oraz możliwa kolacja w pobliskiej regionalnej restauracji.
( trasa około 750km )

◇ 29.04.2023 Słowenia/Włochy
Wyjazd po śniadaniu w kierunku Campingu Union Lido odpoczynek na luksusowym campingu. Wieczorem wycieczka rowerowa zwiedzanie okolicy oraz wspólna biesiada przy grillu przy kamperach.
( trasa około 340km )

◇ 30.04.2023 Włochy/Wenecja
Czas wolnym odpoczynek na campingu Union Lido. Korzystanie ze wszystkich atrakcji campingu i pięknej piaszczystej szerokiej plaży.
( trasa około 0 km )

◇ 01.05.2023 Włochy/Wenecja
Po śniadaniu zwiedzanie Wenecji. Bedzie czekać na Nas polskojęzyczny przewodnik i opowie o Wenecji i pokaże nam najważniejsze miejsca. Wycieczka z przewodnikiem będzie około 3 godzin. Dalsze zwiedzanie tego dnia już indywidualnie lub w mniejszych grupach. Jedziemy autobusem z kempingu do Punta Sabbioni, dalej promem do Wenecji. Wieczorem powrót indywidualny na camping odpoczynek na campingu.
( brak trasy )

◇ 02.05.2023 Włochy/Garda
wyjazd po śniadaniu na Camping San Francesco nad Jeziorem Garda. Odpoczynek z możliwością korzystania z basenów i kąpieli w czystym jeziorze. Wieczorem wycieczka rowerowa do urokliwego Sirmione. Polecam kolację w klimatycznych restauracjach miasteczka oraz pyszne lody. Zobaczymy stary kościół na wzgórz, piękną plażę z wyrzeźbionymi wodą płaskimi tarasami kamiennymi i stary zamek z murami wychodzącymi z jeziora.
( trasa około 210km )

◇ 03.05.2023 Włochy/Garda
Całodzienny odpoczynek na campingu lub wycieczka statkiem do Riva del Garda.
( brak trasy )

◇ 04.05.2023 Włochy/Garda
Rano po śniadaniu wyjazd na Camping Weekend, ulokowany praktycznie w samym Salo. Wieczorem zwiedzanie tego pięknego miasta i wspólna wieczerza w restauracji.
( trasa około 40km )

◇ 05.05.2023 Włochy/Słowenia
Rano wyjazd na Camping Olimia Terme który jest na Słowenii. Odpoczynek na basenach termalnych.
(trasa około 500km )

◇ 06.05.2022 Słowenia/Polska
Po śniadaniu ruszamy w kierunku fascynującego gospodarstwa agroturystycznego Jeżowa Woda, gdzie czekają na nas takie atrakcje jak: palmiarnia z wolierą, paludarium i akwariami , sauny, jacuzzi, wiata grillowa. Jest to ostatni wieczór naszej wyprawy z pożegnaniem uczestników.
( trasa około 740km)

◇ 07.05.2022 Polska/Polska:
Rano ruszamy do domów. Późnym popołudniem zdanie kamperów, pożegnania.
( trasa około 400km )

 REZERWACJE, INFORMACJE:
campery@asone.pl
tel.512907094
www.camperyasone.pl

 PŁATNOŚCI
◇ KAMPER z CAMPERYASONE: W celu rezerwacji kampera na wyprawę należy wpłacić 40% całej kwoty za wynajem kampera jako opłata rezerwacyjna. Do 14 dni przed wyjazdem należy dopłacić pozostałe 60% oraz kaucję. Opłaty za najem przyjmujemy tylko przelewem. Kaucja może być wpłacona gotówką lub przelewem.

◇ KAMPER WŁASNY: W celu rezerwacji miejsca na wyprawie należy wpłacić 1000zł jako opłata rezerwacyjna. Do 14 dni przed wyjazdem należy dopłacić pozostałe 1500zł.

 UWAGA
◇ Prosimy zabrać ważne dokumenty takie jak: dowód osobisty, prawo jazdy, paszport. Wskazana karta EKUZ NFZ oraz wykupienie dodatkowego ubezpieczenia turystycznego. Prosimy zrobić i mieć w wersji elektronicznej kopie dokumentów. Przy podróży ze zwierzętami, konieczny dodatkowy paszport i aktualne szczepienia oraz szelki, klatka do przewozu naszych pupilów.

◇ Wskazane mieć ze sobą kartę kredytową ( sprawdzić opłaty bankowe za korzystanie z karty za granicą ) oraz minimum 1500 euro gotówką.

◇ Prosimy włączyć przed wyjazdem z Polski roaming oraz wykupić dodatkowy pakiet internetu. Można zabrać ze sobą router i w danym kraju kupować lokalny internet.

◇ CamperyASONE ponoszą pełną odpowiedzialność za stan techniczny swoich kamperów w dniu wydania kamperów i oświadczają, że kampery nie posiadają żadnych wad mechanicznych oraz prawnych w dniu wydania. Kampery posiadają pełne ubezpieczenie AC, OC wymagane prawem.

◇ CamperyASONE nie są organizatorem wycieczki turystycznej w myśl ustawy o turystyce. Nie bierzemy odpowiedzialności za wszelkie zdarzenia jakie wystąpią w czasie wynajmu kampera ( np: drogowe, losowe ). Każdy uczestnik powinien się ubezpieczyć we własnym zakresie od NNW czy OC w życiu prywatnym. Obowiązuje pełna umowa oraz regulamin wynajmu kampera. Uczestnicy wyprawy wynajmują od CamperyASONE kampera i na własną odpowiedzialność dołączają się do wyprawy. Wszelkie koszty w czasie wynajmu kampera, pokrywa Wynajmujący takie jak paliwo, campingi, wyżywienie, restauracje atrakcje, opłaty autostradowe, parkingi, mandaty, leczenie itd. Jeżeli uczestnik rezygnuje z wyprawy w trakcie jej trwania nie są zwracane żadne środki finansowe.

◇ Miejsca postojowe na campingach są zarezerwowane w tz. strefach free zone lub ekonomicznych i podana dotyczy takiego miejsca. Klient może w ramach dostępności innych droższych miejsc skorzystać z nich, jednak miejsca takie nie są wcześniej rezerwowane przez CamperyASONE.

◇ Zwierzęta: są mile widziane na naszych wyprawach, ale mogą być utrudnienia przy zwiedzaniu

◇ Zapraszam na relacje z poprzednich wypraw i zlotów:
www.wyprawykamperowe.pl
www.zlotykamperowe.pl
www.camperyasone.pl