TRZECIE URODZINY WYPRAW KAMPEROWYCH!
2021-2024

Trzecie Urodziny - Wyprawy Kamperowe Adam Soczewka - powstały 21 KWIETNIA 2021 ROKU. Dałem Wam dużo serca i pracy z moją załogą, abyście spędzali wakacje kamperowe All Inclusive razem z Nami.

Zaczynaliśmy od Chorwacji od dużego zlotu w czasie pandemii na 78 zalóg a teraz mamy dla Was propozycje wspólnych wyjazdów kamperowych do USA, Tunezji, Szwecji, Laponii, Norwegii, Hiszpanii czy Sardynii. W planach mamy Grecję, Turcję, Albanię, Rumunię, Bułgarię oraz Algierię.

Organizujemy również zimowe narciarskie zloty caravaningowe w Polsce, gdzie bawiło się z Nami ponad 190 załóg Nie odwołaliśmy żadnej wyprawy a na 2025 rok już mamy ponad 70 zapisanych załóg.

Wasze oceny ☆☆☆☆☆ 5.0 ( ponad 200 opinii na google oraz FB ) oraz dużo stałych Uczestników wypraw, Wasze polecenia do znajomych i frekwencja wypraw powodują, że mamy więcej ochoty do pracy i starania się abyście z wakacji razem z Nami wracali do domów dużym uśmiechem. Jesteśmy dla Was.

My Wam dajemy pomysł na dzień wakacji, a Wy sami decydujecie czy spędzacie ten dzień według naszego pomysłu czy według swojego planu. Caravaning to wolność i My doskonale to wiemy.

Nasze wyprawy są dla każdego Caravaningowca z własnym domem na kołach jak i dla Klientów Campery ASONE Wypożyczalnia Kamperów oraz wypożyczani współpracujących.

Obiecuję, że co rok będziemy Was czymś zaskakiwać i dawać wiele radości oraz zwiedzania.

Widzimy się na Wyprawach Kamperowych, zlotach, targach czy na campinach. Adam Soczewka

Ps. Dziękuje za taki prezent urodzinowy:

Historia kamperowego spotkania...
Z żółtym kapeluszem Adama...
Sięga lądu weneckiego...
I Gardy, jeziora pięknego...

Teraz na prom wsiadamy...
Kampera na noc opuszczamy..
Norwegia, Szwecja nas powita...
Białą mgłą spowita...

Wodospady, Fiordy, Trole...
I kaniony rzeczne w dole...
Kraj północny nas ugości...
Nas, kamperowych z Polski gości....

autor: Joanna Ziemiańska-Starmach

Nie masz własnego kampera na wyprawę?

Wypożycz go w CamperyASONE! »

 

Kamper wynajem Warszawa