01.04.23 - 22.04.23 NORWEGIA ZORGANIZOWANA WYPRAWA KAMPEROWA

21 DNIOWA - ZORGANIZOWANA WYPRAWA KAMPEROWA do NORWEGII - KWIECIEŃ 2023

ZOBACZ WYDARZENIE NA fb »

■ Organizator
Adam Soczewka i Wypożyczalnia kamperów CamperyASONE.pl

■ TERMIN
od 01 Kwiecień 2023r.
do 22 Kwiecień 2023r.

■ CEL
Najpiękniejsze miejsca i atrakcje Norwegii od Fiordów po Drogę Trolli.
Geirangerfjorden, Preikestolen, Język Trolla, Oslo i Park Vigelanda, Muzeum Łodzi Wikingów, Opera, Twierdza Akershus, Bryggen, Atlantic Ocean Road, Flamsbana, Naeroyfjorden, Kjerag, Lysefjorden, Nidarosdomen....
( trasa około 6000km )

■ UCZESTNICY WYPRAWY
- Klienci wypożyczalni CamperyASONE
- Klienci wypożyczalni współpracujących
- Właściciele kamperów i przyczep
- Maksymalnie 5 załóg

■ DLACZEGO WYPRAWY KAMPEROWE
- pasjonaci caravaningu od ponad 20 lat
- 24h dni opieka pilota jadącego z Wami na wyprawę
- przewodnicy polskojęzyczni w wybranych miastach
- doskonała znajomość kraju do którego jest wyprawa
- zaplanowana i ułożona trasa z najpiękniejszymi atrakcjami turystycznymi
- organizacja wycieczek fakultatywnych oraz rowerowych w czasie wyprawy
- organizator zimowych narciarskich zlotów kamperowych www.zlotykamperowe.pl
- wieloletni organizator zorganizowanych wypraw kamperowych po Europie
- ubezpieczenie uczestników wyprawy do 500tyś jako impreza plenerowa
- własna flota kilkunastu kamperów na wynajem Dethleffs CamperyASONE
- specjalne Assistance dla wypożyczalni kamperów z autem zastępczym i hotelem
- ubezpieczenie OC i AC dla wypożyczalni kamperów + możliwośc ubezpieczenia kaucji
- nowe i serwisowane na bieżąco kampery
- pomoc w bieżącej obsłudze kampera
- brak ukrytych kosztów, informacja co dokładnie zawiera podana cena i jakich kosztów możemy się spodziewać podczas całej wyprawy
- zarządzanie samodzielne kosztami wyprawy jak: wyżywienie, atrakcje, miejsce na camping, uczestnictwo w wycieczkach fakultatywnych itd...

■ KOSZTY WYPRAWY Z WYNAJMEM KAMPERA W DLA 4 OSÓB
suma wszystkich kosztów za całą czteroosobową rodzinę przy wynajmie 1 kampera klasy DeLuxe wraz z innymi kosztami od około 29000zł zł brutto za 21 dni wakacji w Norwegii. Możliwe że koszty wyjdą niższe, gdyż chcemy gotować sami w kamperach, robić grille a dużo jedzenia zabrać ze sobą. Wszystko w Norwegii jest dużo droższe niż w Polsce.

◇ WYNAJEM KAMPERA klasy DELUXE dla 4 lub 5 osób na 21 dni: suma 11000zł

◇ OPŁATA za CAMPINGI: suma dla 4 osób:
za 11 noclegów na campingach około 3000zł. 10 Nocegów będziemy mieli na tz dziko. Norwegia to kraj stworzony do takich noclegów na dziko wśród przyrody z dala od miast i miasteczek.

◇ CENA PALIWA
suma na cały wyjazd 1 kamper przy średnim spalaniu 11l/100km = około 6000zł

◇ CENA, AUTOSTRAD, PROMÓW
suma na cały wyjazd 1 kamper = około 3000zł

◇ KOSZTY WYŻYWIENIA:
suma dla 4 około 3000zł. Możemy wydać więcej lub mniej w zależności od Naszych preferencji kulinarnych i od tego czy sami będziemy przygotowywać posiłki w pełni wyposażonej kuchni w kamperze czy stołować się będziemy codziennie w restauracjach, barach, pizzeriach.

◇ ATRAKCJE, BILETY WSTĘPU, TERMY, WYCIECZKI, DODATKOWY TRANSPORT
suma dla 4 osób ok 3000zł
Podane ceny są cenami orientacyjnymi i mogą ulec zmianie ze względu na warunki ekonomiczne za co CamperyASONE nie ponoszą odpowiedzialności:

◇ CENA WŁASNY KAMPER, PRZYCZEPA
Istnieje możliwość przyłączenia się do Nas również własnym kamperem czy przyczepą campingową do wyprawy: koszt 2500,00zł za całą wyprawę. Inne koszty ponosi uczestnik wg opisu wyprawy.

■ TRASA:
- Polska
- Szwecja
- Norwegia

■ SZCZEGÓŁY
Trasa tak jest przygotowana, abyśmy nie musieli jednego dnia robić za kierownicą 1200km. Będziemy robić maksymalnie po około 500km dziennie w drodze do Norwegii ( tranzyt ), a w samej Norwegii czekają Nas juz zdecydowanie krótsze odcinki podróży z czasem na regenerację sił i odpoczynek.

Cała trasa też będzie na bieżąco korygowana ze względu na pogodę. Możliwe, że jedne atrakcje będą zdjęte z planu, a w to miejsce zostaną dołożone inne regiony Norwegii czy Szewcji do zwiedzenia.
Gdy ktoś będzie chciał zostać w jednym miejscu kilka dni, nie ma problemu zostaje i dojedzie do grupy kilka dni później lub może w dowolnym momencie odłączyć się od grupy.
Nic nie jest narzucone z góry tak jak na wycieczkach autokarowych. Możemy sami podejmować decyzje czy chcemy zwiedzać piękne miejsca czy odpoczywać i cieszyć się pięknym słońcem i miejscem.

■ PLAN
◇ JEDZIEMY NA PRAWDZIWĄ PRZYGODĘ CARAVANINGOWĄ. NIE JEDZIEMY WEDLE DOKŁADNEGO PLANU DZIEŃ PO DNIU. JEDZIEMY TAM PO WOLNOŚĆ JAKĄ DAJE PODRÓŻ WŁASNYM DOMEM NA KOŁACH.

◇ Jest to zupełnie inna wyprawa jaka jest Wam znana z relacji i opisów innych moich zorganizowanych wypraw kamperowych po Europie.

◇ Wiemy tutaj co chcemy zobaczyć i gdzie chcemy dojechać. Miejsca noclegowe i postojowe będą ustalane na bieżąco. Wiemy również kiedy wyjeżdżamy i kiedy wracamy. Czeka Nas cudowna caravaningowa przygoda w Norwegii.

■ REZERWACJE, INFORMACJE:
campery@asone.pl
tel. 512907094
www.camperyasone.pl

■ PŁATNOŚCI
◇ KAMPER z CAMPERYASONE: W celu rezerwacji kampera na wyprawę należy wpłacić 40% całej kwoty za wynajem kampera jako opłata rezerwacyjna. Do 14 dni przed wyjazdem należy dopłacić pozostałe 60% oraz kaucję. Opłaty za najem przyjmujemy tylko przelewem. Kaucja może być wpłacona gotówką lub przelewem.

◇ KAMPER WŁASNY: W celu rezerwacji miejsca na wyprawie należy wpłacić 1000zł jako opłata rezerwacyjna. Do 14 dni przed wyjazdem należy dopłacić pozostałe 1500zł.

■ UWAGA
◇ Prosimy zabrać ważne dokumenty takie jak: dowód osobisty, prawo jazdy, paszport. Wskazana karta EKUZ NFZ oraz wykupienie dodatkowego ubezpieczenia turystycznego. Prosimy zrobić i mieć w wersji elektronicznej kopie dokumentów. Przy podróży ze zwierzętami, konieczny dodatkowy paszport i aktualne szczepienia oraz szelki, klatka do przewozu naszych pupilów.

◇ Wskazane mieć ze sobą kartę kredytową ( sprawdzić opłaty bankowe za korzystanie z karty za granicą ) oraz minimum 10000 koron norweskich oraz 500 euro gotówką.

◇ Prosimy włączyć przed wyjazdem z Polski roaming oraz wykupić dodatkowy pakiet internetu. Można zabrać ze sobą router i w danym kraju kupować lokalny internet.

◇ CamperyASONE ponoszą pełną odpowiedzialność za stan techniczny kamperów w dniu wydania kamperów i oświadczają, że kampery nie posiadają żadnych wad mechanicznych oraz prawnych w dniu wydania. Kampery posiadają pełne ubezpieczenie AC, OC wymagane prawem.

◇ CamperyASONE nie są organizatorem wycieczki turystycznej w myśl ustawy o turystyce. Nie bierzemy odpowiedzialności za wszelkie zdarzenia jakie wystąpią w czasie wynajmu kampera ( np: drogowe, losowe ). Każdy uczestnik powinien się ubezpieczyć we własnym zakresie od NNW czy OC w życiu prywatnym. Obowiązuje pełna umowa oraz regulamin wynajmu kampera. Uczestnicy wyprawy wynajmują od CamperyASONE kampera i na własną odpowiedzialność dołączają się do wyprawy. Wszelkie koszty w czasie wynajmu kampera, pokrywa Wynajmujący takie jak paliwo, campingi, wyżywienie, restauracje atrakcje, opłaty autostradowe, parkingi, mandaty, leczenie itd. Jeżeli uczestnik rezygnuje z wyprawy w trakcie jej trwania nie są zwracane żadne środki finansowe.

◇ Miejsca postojowe na campingach są zarezerwowane w tz strefach free zone lub ekonomicznych i podana dotyczy takiego miejsca. Klient może w ramach dostępności innych droższych miejsc skorzystać z nich, jednak miejsca takie nie są wcześniej rezerwowane przez CamperyASONE.

◇ Zapraszam na relacje z poprzednich wypraw i zlotów:
www.wyprawykamperowe.pl
www.zlotykamperowe.pl
www.camperyasone.pl

Nasze kampery do wynajęcia:

Kampery do wynajęcia Warszawa