10.05.23 - 21.05.23 CHORWACJA ZORGANIZOWANA WYPRAWA KAMPEROWA

12 DNIOWA - ZORGANIZOWANA WYPRAWA KAMPEROWA do Chorwacji: Chorwacki Maj 2023

ZOBACZ WYDARZENIE NA fb »

 Organizator
Adam Soczewka i Wypożyczalnia kamperów CamperyASONE.pl

 TERMIN
od 10 Maja 2023r. do 21 Maja 2023r.

 CEL
Zakopane, Terme Tuhelj, Mali Losinj, Veli Losinj, Baśka Krk, Zaton, Nin, Zadar, Park Kornati, Szybenik, Wodospady Krk, Heviz, Jezioro Balaton, Szaflary Gorący Potok
( trasa około 3450km )

 UCZESTNICY WYPRAWY
- Klienci wypożyczalni CamperyASONE
- Klienci wypożyczalni współpracujących oraz innych
- Właściciele kamperów i przyczep
- Maksymalnie 14 załóg

 DLACZEGO WYPRAWY KAMPEROWE
- pasjonaci caravaningu od ponad 20 lat
- 24h opieka pilota jadącego z Wami na wyprawę
- przewodnicy polskojęzyczni w wybranych miastach
- doskonała znajomość kraju do którego jest wyprawa
- zaplanowana i ułożona trasa z najpiękniejszymi atrakcjami turystycznymi
- organizacja wycieczek fakultatywnych oraz rowerowych w czasie wyprawy
- organizator zimowych narciarskich zlotów kamperowych www.zlotykamperowe.pl
- wieloletni organizator zorganizowanych wypraw kamperowych po Europie
- ubezpieczenie uczestników wyprawy do 500tyś jako impreza plenerowa
- własna flota kilkunastu kamperów na wynajem Dethleffs CamperyASONE
- specjalne Assistance dla wypożyczalni kamperów z autem zastępczym i hotelem
- ubezpieczenie OC i AC dla wypożyczalni kamperów + możliwośc ubezpieczenia kaucji
- nowe i serwisowane na bieżąco kampery
- pomoc w bieżącej obsłudze kampera nie tylko wynajętego w CamperyASONE
- brak ukrytych kosztów, informacja co dokładnie zawiera podana cena i jakich kosztów możemy się spodziewać podczas całej wyprawy
- zarządzanie samodzielne kosztami wyprawy jak: wyżywienie, atrakcje, miejsce na camping, uczestnictwo w wycieczkach fakultatywnych itd...

- możliwość przyłączenia się do wyprawy własnym kamperem lub wynajętym w innej wypożyczalni

 KOSZTY WYPRAWY Z WYNAJMEM KAMPERA DLA 4 OSÓB DELUXE lub WŁASNYM KAMPEREM
suma wszystkich kosztów za całą czteroosobową rodzinę przy wynajmie jednego kampera klasy DeLuxe wraz z innymi kosztami od około 18850,00zł brutto za 12 dni wakacji.

◇ WYNAJEM KAMPERA w www.CamperyASONE.pl

  • Półintegra Deluxe: 9000,00 złotych brutto
  • Integra PREMIUM: 11400,00 złotych brutto
  • Integra PRESTIGE: 12600,00 złotych brutto
  • Integra VIP: 13800,00 złotych brutto 

◇ LICENCJONOWANY PRZEWODNIK POLSKO JĘZYCZNY
W wybranych miastach zgodnie z planem wyprawy w cenie, bez dopłaty.

◇ OPŁATA za CAMPINGI:
suma dla 4 osób za 11 noclegów na campingach dla 4 osób około 50 euro noc / 550 euro = 2530.00zł ( 1 euro = 4,60zł )

◇ CENA PALIWA
suma na cały wyjazd 1 kamper przy średnim spalaniu 11l/100km = około 3050.00zł ( 1 litr = 8,00zł )

◇ CENA WINIET, AUTOSTRAD
suma na cały wyjazd 1 kamper = około 750.00zł

◇ KOSZTY WYŻYWIENIA:
suma dla 4 około 1500zł. Możemy wydać więcej lub mniej w zależności od Naszych preferencji kulinarnych i od tego czy sami będziemy przygotowywać posiłki w pełni wyposażonej kuchni w kamperze czy stołować się będziemy codziennie w restauracjach, barach, pizzeriach.

◇ ATRAKCJE, BILETY WSTĘPU, PROMY WYCIECZKI, DODATKOWY TRANSPORT
suma dla 4 osób ok 2000zł

◇ CENA WŁASNY KAMPER, PRZYCZEPA
Istnieje możliwość przyłączenia się do Nas również własnym kamperem czy przyczepą campingową do wyprawy: koszt 2500,00zł za całą wyprawę. Inne koszty ponosi uczestnik wg opisu wyprawy.

Podane ceny są cenami orientacyjnymi i mogą ulec zmianie ze względu na warunki ekonomiczne, zmiany cenników za świadczone usługi za co CamperyASONE nie ponoszą odpowiedzialności: Cena za wypożyczenie kampera w CamperyASONE oraz cena za przyłączenie się własnym kamperem jest stała i się nie zmieni.

 TRASA:
- Polska
- Słowacja
- Węgry
- Chorwacja

 SZCZEGÓŁY
Trasa tak jest przygotowana, abyśmy nie musieli jednego dnia robić za kierownicą 1200km. Będziemy robić maksymalnie po około 750km dziennie w drodze do Chorwacji ( tranzyt ), a w samej Chorwacji czekają Nas już zdecydowanie krótsze odcinki podróży z dwudniowymi postojami na campingach.

Cała trasa też będzie na bieżąco korygowana ze względu na pogodę. Możliwe, że jedne atrakcje będą zdjęte z planu, a w to miejsce zostaną dołożone inne regiony Chorwacji do zwiedzenia.

Gdy ktoś będzie chciał zostać w jednym miejscu kilka dni, nie ma problemu zostaje i dojedzie do grupy kilka dni później lub może w dowolnym momencie odłączyć się od grupy.

Nic nie jest narzucone z góry tak jak na wycieczkach autokarowych. Możemy sami podejmować decyzje czy chcemy zwiedzać piękne miejsca czy odpoczywać na plaży, basenie i cieszyć się pięknym słońcem.

 PLAN
◇ 10.05.2023 Polska/Warszawa/Zakopane Od godz. 7.00 / 11.00: wydanie kamperów, szkolenie, pakowanie kamperów w bazie CamperyASONE przy ul. Zwoleńskiej 89. Godz.14:00 wspólny wyjazd w kierunku Zakopanego na Camping pod Krokwią. Godz. 20:00 wspólna kolacja w restauracji z kapelą góralską na żywo. Odpoczynek przed dalszą podróżą. Możliwość wydania kamperów w gratisie dzień wcześniej w miarę ich dostępności.
( trasa około 400km )

◇ 11.05.2023 Polska/Chorwacja
Wyjazd około godziny 7:00 do Chorwacji przez Węgry: Po drodze czas na posiłek oraz odpoczynek. Dojazd około 18:00 na camping Terme Tuhelj pod Zagrzebiem. Na campingu odpoczynek na termach, saunach czynnych do godz. 22.00 oraz dla chętnych kolacja w hotelowej restauracji.
( trasa: około 700km )

◇ 12.05.2023 Chorwacja/Zagrzeb/Cres: Wyjazd po śniadaniu w kierunku wyspy Cres i campingu Cikat. Czeka nas przeprawa promowa i piękna trasa przez całą wyspę Cres. Wieczorem zaplanowana wycieczka rowerowa po okolicy i do pobliskiego miasteczka Mali Losinj. Wspólna kolacja w restauracji w porcie.
( trasa: około 280km )

◇ 13.05.2023 Chorwacja/Mali Lošinj: Całodzienny odpoczynek na campingu Cikat i kąpiele słoneczne na plażach i w krystalicznym czystym morzu. Dla chętnych w dzień kolejna wyprawa rowerowa po okolicy wzdłuż wybrzeża a wieczorem wycieczka rowerowa lub busami do uroczego miasteczka Veli Losinj z kolacją w restauracji w porcie.
( trasa: brak )

◇ 14.05.2023 Chorwacja/Cres/Baśka Krk Po śniadaniu na wyspę KRK do pięknie położonego w zatoce otoczonej górami miasteczka Baśka. Będziemy korzystać ponownie z promu. Odpoczynek na campingu i pięknej plaży a wieczorem zwiedzanie miasteczka Baśka oraz wspólna kolacja przy grillu lub w restauracji z widokiem na całe miasteczko i morze. Piękny zachód słońca chowającego się za góry dopełni dnia.
( trasa: około 110km )

◇ 15.05.2023 Chorwacja/Krk/Zaton
Wyjazd rano w kierunku Zaton. Będziemy jechać drogą wzdłuż chorwackiego wybrzeża, która zapewni nam niesamowite widoki i wrażenia. Wieczorem spacer do pięknego bardzo starego miasteczka NIN i wspólny grill.
( trasa: około 260km )

◇ 16.05.2023 Chorwacja/Kornati/Zadar
Wczesnym rankiem transport busami do Zadaru do portu. Tam przesiadamy się na mały statek i płyniemy na całodzienną wycieczkę do Narodowego Parku Wysp Kornati. Wieczorem zwiedzamy starówkę Zadaru z polskim przewodnikiem i posłuchamy organów morskich. Wrócimy zmęczeni busami około 21.00 do kamperów. To będzie bardzo intensywny dzień z mnóstwem wrażeń.
( trasa: brak )

◇ 17.05.2023 Chorwacja/Zaton/Szybenik
Wyjazd po śniadaniu na piękny camping Amadria Park blisko Szybenika. Czeka Was całodzienny odpoczynek na campingu. Dla chętnych wieczorem wycieczka rowerowa do fortu Twierdzy Św. Nikola oraz na punkt widokowy z cudownym zachodem słońca. Możliwa wspólna kolacja w lokalnej restauracji poza campingiem.
( trasa: 100km )

◇ 18.05.2023 Chorwacja/Park KRKA
Wyjazd po śniadaniu kamperami do Narodowego Parku Wodospadów KRKA. Powrót około godz. 14stej i odpoczynek na campingu. Wieczorem wycieczka busami do Szybenika i zwiedzanie starego miasta z przewodnikiem.
( trasa: 50KM)

◇ 19.05.2023 Chorwacja/Węgry:
Rano wyjazd w kierunku Węgier na Camping Castrum ( blisko jeziora Balaton ) dojedziemy późnym popołudniem. Czeka na nas bardzo czysta rzeka termalna przepływająca przez camping oraz trasa rowerowa do Jeziora Balaton przez piękny park z pałacem a nad samym Balatonem promenada wzdłuż wybrzeża. Wieczorem kolacja Węgierska w restauracji campingu.
( trasa: około 550 km )

◇ 20.05.2023 Węgry/Polska
Po śniadaniu ruszamy w kierunku fascynującego gospodarstwa agroturystycznego Jeżowa Woda, gdzie czekają na nas takie atrakcje jak: palmiarnia z wolierą, paludarium i akwariami, sauny, jacuzzi, wiata grillowa. Jest to ostatni wieczór naszej wyprawy z pożegnaniem uczestników.
( trasa około 630km)

◇ 21.05.2023 Polska/Polska:
Rano ruszamy do domów. Późnym popołudniem zdanie kamperów, pożegnania.
( trasa około 400km )

 REZERWACJE, INFORMACJE:
campery@asone.pl
tel.512907094
www.camperyasone.pl

 PŁATNOŚCI
◇ KAMPER z CAMPERYASONE: W celu rezerwacji kampera na wyprawę należy wpłacić 40% całej kwoty za wynajem kampera jako opłata rezerwacyjna. Do 14 dni przed wyjazdem należy dopłacić pozostałe 60% oraz kaucję. Opłaty za najem przyjmujemy tylko przelewem. Kaucja może być wpłacona gotówką lub przelewem.

◇ KAMPER WŁASNY: W celu rezerwacji miejsca na wyprawie należy wpłacić 1000zł jako opłata rezerwacyjna. Do 14 dni przed wyjazdem należy dopłacić pozostałe 1500zł.

 UWAGA
◇ Prosimy zabrać ważne dokumenty takie jak: dowód osobisty, prawo jazdy, paszport. Wskazana karta EKUZ NFZ oraz wykupienie dodatkowego ubezpieczenia turystycznego. Prosimy zrobić i mieć w wersji elektronicznej kopie dokumentów. Przy podróży ze zwierzętami, konieczny dodatkowy paszport i aktualne szczepienia oraz szelki, klatka do przewozu naszych pupilów.

◇ Wskazane mieć ze sobą kartę kredytową ( sprawdzić opłaty bankowe za korzystanie z karty za granicą ) oraz minimum 1500 euro gotówką.

◇ Prosimy włączyć przed wyjazdem z Polski roaming oraz wykupić dodatkowy pakiet internetu. Można zabrać ze sobą router i w danym kraju kupować lokalny internet.

◇ CamperyASONE ponoszą pełną odpowiedzialność za stan techniczny swoich kamperów w dniu wydania kamperów i oświadczają, że kampery nie posiadają żadnych wad mechanicznych oraz prawnych w dniu wydania. Kampery posiadają pełne ubezpieczenie AC, OC wymagane prawem.

◇ CamperyASONE nie są organizatorem wycieczki turystycznej w myśl ustawy o turystyce. Nie bierzemy odpowiedzialności za wszelkie zdarzenia jakie wystąpią w czasie wynajmu kampera ( np: drogowe, losowe ). Każdy uczestnik powinien się ubezpieczyć we własnym zakresie od NNW czy OC w życiu prywatnym. Obowiązuje pełna umowa oraz regulamin wynajmu kampera. Uczestnicy wyprawy wynajmują od CamperyASONE kampera i na własną odpowiedzialność dołączają się do wyprawy. Wszelkie koszty w czasie wynajmu kampera, pokrywa Wynajmujący takie jak paliwo, campingi, wyżywienie, restauracje atrakcje, opłaty autostradowe, parkingi, mandaty, leczenie itd. Jeżeli uczestnik rezygnuje z wyprawy w trakcie jej trwania nie są zwracane żadne środki finansowe.

◇ Miejsca postojowe na campingach są zarezerwowane w tz. strefach free zone lub ekonomicznych i podana dotyczy takiego miejsca. Klient może w ramach dostępności innych droższych miejsc skorzystać z nich, jednak miejsca takie nie są wcześniej rezerwowane przez CamperyASONE.

◇ Zwierzęta: są mile widziane na naszych wyprawach, ale mogą być utrudnienia przy zwiedzaniu

◇ Zapraszam na relacje z poprzednich wypraw i zlotów:
www.wyprawykamperowe.pl
www.zlotykamperowe.pl
www.camperyasone.pl